Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell pontosan szálkásit...

Hogyan kell pontosan szálkásitani?

Figyelt kérdés

most mindig mutatnak nekem oldalakat blabla

Na lényeg h mikor szálkásitasz valami diéta félét végzel és több fehérjét viszel be ez ok,de hogy most kaloriát kell kevesebbet bevinni vagy minél kevesebb szénhidrátot?ha mondjuk 70kg vagyok és 176 cm és egy honlapon azt írja hogyha megeröltetö napom van vigyek be 2100 kaloriát akkor kevesebbet kell és sok fehérjét? :S


2010. aug. 22. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden szervezet más,de nagyjából napi 3g/tskg fehérje

és 1g/tskg szénhidrát.Diéta alatt meg folyamatosan mérni kell a testzsírszázalékot stb.

2010. aug. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Istenem... Hát nem tudom melyik a rosszabb: a tudatlan ember vagy a lusta.

Lusta vagy az Isten áldjon meg! Azért linkelték be neked az oldalakat, hogy elolvasd! Erre nem gondoltál?


Na jó nézzük:

Ahhoz, hogy fogyj csökkenteni kell a KCAL mennyiséget. Tehát kevesebb energiát vigyél be mint amennyi a szinten tartáshoz kell. Ekkor fogsz fogyni.

Azért kell csökkenteni a CH mennyiséget mert akkor több fehérjét tudsz bevinni ugyan annyi energiaszint mellett. Fehérjét meg muszáj bevinni mert különben az izmaid is leépíted. Ennyi a lényeg, bár ezt ha elolvastad volna akkor ott is leírják.


Most olvasd is el rendesen, nem átlapozva szépen...

[link]

2010. aug. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevesebb ch, több fehérje, kardiózás, pörgősebb edzés, keveseket eszel sokszor, több gyakorlatot csinálsz. Nagyjából ennyi.
2010. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!