Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csökkentsem a szénhidrá...

Hogyan csökkentsem a szénhidrátot?

Figyelt kérdés
Hello! Most diétázok elöször és egy kis segitség kéne 80kg vagyok 1. héten 250g szénhidrátot ettem,2. héten 200g szénhidrátot,3. hétnél tartok 150g szénhidrát mellett.Eddigi súlyvesztésem első hét 3kg,második hét 1.2kg,és most olyan 1.1-1.3kg lesz majd hétfőn tudom meg pontosan.A kérdésem az lenne hogyan folytassam tovább maradjon a 150g szénhidrát vagy esetleg innentől 10g-onként csökkentsem vagy menjek következő héten az alacsony 100g-os szénhidrát értékre ? A válaszatokat előre is köszönöm!
2010. aug. 21. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerünk nem tudjuk mennyit sportolsz de szerintem 150g alá ne nagyon add, kivéve ha ülő munkát végzel és nem sportolsz.
2010. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én testépitőnek nevezem magam :D 170cm magas vagyok.Mindennap reggel aerobozok 40-60 percet. H-K-CS-P vannak az edzésnapok.
2010. aug. 21. 13:37
 3/8 clint ***** válasza:
ha abszolut le szeretnéd szálkásítani magad, nyugodtan lemehetsz napi 1g/tskg-ra. Annyi, hogy minden étkezéshez vegyél magadhoz egy keveset, a legjobb megoldás a barnarizs és a zabpehely, a rostok miatt órákon emészted, kevésbé lesz hiány.
2010. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ezt tudná tartani? Szerintem az nagyon kevés lenne. Végül is próbáld ki ha megy és hatásos nem vesztettél vele semmit, ha nem bírod még mindig emelhetsz a szénhidráton.
2010. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 clint ***** válasza:

persze, nagyon kevés ezért kell rostdúsabb ch-t enni. Most gondold végig, van aki teljesen 0-ra leviszi.

A fehérjét viszont annyival kell rendszeresen emelni, amennyivel a ch-t csökkented, ez így hatásos lesz, feszesebb leszel nagyobbnak is fogsz túnni a látható izomrostok miatt.

2010. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdekes ilyet sem hallottam még soha :) Mint mondom itt sokszor: jó ember holtáig tanul!

Viszont ez felvett bennem egy kérdést: a fehérjét mint energia forrást feltudja dolgozni a testünk közel 0 szénhidrát mellet?

2010. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 clint ***** válasza:
elvileg muszáj neki, de ez is emberfüggő, előfordul akinek nem működik.
2010. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A mostani étrendembe: Kölln flocken teljes kiörlésű zabpehely,Uncle beans barna rizs,bakony sovány túró,scitec 100% whey protein prof,scitec g-bomb,csirkemell vagy pulykamell,rio mare oliva olajos tohalkonzerv,általába 2 egész tojás főtt,folyadék csak szénsavmentes ásványviz alacsony nátrium tartalmú,brokkoli,borsó,paprika,uborka,lenmagolaj a zöldségbe és a reggeli zabkásába,olivaolaj a sütéshez.


Ezek közül melyik ételt szednétek ki és mit tennétek helyette? igen a célom addig szálkásodni amennyire lehet.Eddig nem vétkeztem és nem is szeretnék egyszer sem!

2010. aug. 21. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!