Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vérvétellel meglehet állapitan...

Vérvétellel meglehet állapitani a testzsirszázalékot?

Figyelt kérdés
Lenne még egy-kettő kérdésem.Az mért van sok szálkás embernek mintha 8 kockája lenne az mért van ?Kereszszálkás csak az lehet aki viztelenit vagy egy mezei hobbi testépitő is letud ugy diétázni naturálon hogy valahol látszodjék neki ? És 16 éves vagyok izmos egy kicsi zsir van rajtam és a mellbimbóm kicsit csucsos most az egyből gynot jelent ? A mellem jó nézki csak a mellbimbó csucsos kicsit, lehet hogy 16 éves vagy még változásban vagyok ?
2010. aug. 20. 08:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Remélem tudod hogy ez kevés lesz.Ha profi akarsz lenni akkor már most kezdheted átnyálazni a tápkiegek fajtáit A-tól Z-ig.A szteroidok használatát,kombinálását ösztrogén elfolytást fel és levezetéseket.Speciális edzéstípusokat és még kb k*rva sok mindent
2010. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
nem vagyok orvos de 1 gyno feltűnő.Persze 1 enyhébbet lehet nem vennék észre 1 képből. http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg Itt próbáld meg
2010. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm felrakok ott de csak úgy spontán mint te szakértő megnéznéd hogy szerinted 16 évesen jól nézek-e ki este rakok fel ide kérlek pillants majd rá ha nem gond
2010. aug. 20. 09:20
 14/25 anonim ***** válasza:
majd rápillantok.De szerintem nem az én véleményemre kéne adnod hanem a sajátodra.Most én is giliszta vagyok de leszarom,meg kb mások véleményét is.Majd felszívom magam újra
2010. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Rendben köszi . Lehet "giliszta" vagy de ilyen tudással hamar felszedhetsz komoly tömegeket :D
2010. aug. 20. 09:24
 16/25 A kérdező kommentje:

[link]


Nos ez a kép májusban készült rólam még diéta elött.

2010. aug. 20. 09:29
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát haxor megint jó manust fogtál ki XD

Fail :)

2010. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Minek diétáztál?
2010. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hát azért nem voltam szerintem szálkás :/ körülbelül megkora testzsirom lehetett ? És igy 16 évesen jónak számit ? Van esélyem hogy tudjak versenyezni eredménnyel? Láttok gyno-t vagy csak én vagy felületes a betegséggel,és hipohnder vagyok ?
2010. aug. 20. 12:12
 20/25 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyjából közeli értéket ad meg.

2010. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!