Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vérvétellel meglehet állapitan...

Vérvétellel meglehet állapitani a testzsirszázalékot?

Figyelt kérdés
Lenne még egy-kettő kérdésem.Az mért van sok szálkás embernek mintha 8 kockája lenne az mért van ?Kereszszálkás csak az lehet aki viztelenit vagy egy mezei hobbi testépitő is letud ugy diétázni naturálon hogy valahol látszodjék neki ? És 16 éves vagyok izmos egy kicsi zsir van rajtam és a mellbimbóm kicsit csucsos most az egyből gynot jelent ? A mellem jó nézki csak a mellbimbó csucsos kicsit, lehet hogy 16 éves vagy még változásban vagyok ?
2010. aug. 20. 08:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%

Akkor most megpróbálok egyszerre válaszolni erre a sok f-sszágra


1.Normális vagy?Szerinted a tested a véredben halmozza fel a zsírt?


2.8 kocka b*zdmeg.Nézzél már profikról képet.Izomtapadásról hallottál már?Az hogy hány kocka van a hasadon k*baszottul nem rajtad múlik.


3.Alacsony testzsír=szálkásság


4.Igen b*zdmeg gyno...Szteroidozol?Tudod mi az a gyno?Megsúgom hogy a gyno hormozavartól alakul ki.Lehet betegségtől is de ne hidd hogy a csöcsök az egyedüli tünetei 1 ilyen betegségnek.Zsíros vagy oszt kész

2010. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jólvan nem kell leoltani szerinted ha tudnám ezeket a neked alapnak számitó dolgokat feltettem volna ? Én nem szteroidozok csak furcsállom hogy kijön mind a 6kockám,a törzsmerevitő izmaim nagyon szálkásak és a combomizom rostjai négyrészre tagolodnak jól kivehetők a fejek És mégis csúcsos a mellem messze nem vagyok zsiros ... De azért kösz a segitséget.
2010. aug. 20. 09:04
 3/25 anonim ***** válasza:
akkor el kell menni orvoshoz vérképre beutalót kérni ösztrogén/tesztoszteron szint mérés.Innen szerinted ki a tököm mondja meg hogy gyno vagy nem?De kb 95% hogy nem az
2010. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem nem hallottam még izomtapadásról, de szerintem ezért van az oldal hogy segitséget kapjak a kérdéseimre lehet nagy hülyeséget kérdeztem de ha tudtam volna akkor nem teszem fel... Nem minden 16 éves van tisztába a különböző hatóanyag hatásáról köztük énis. De inkább itt teszem fel mint begooglézom és kiad 3 féle választ...
2010. aug. 20. 09:10
 5/25 anonim ***** válasza:
de ha beírod a gugliba hogy gynecomastia akkor megláthatod hogy milyen az
2010. aug. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
ezekkel kb már akkor tisztában kéne lenni mielőtt elkezd az ember edzeni
2010. aug. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Jó rendben köszönöm H4xor a jövőben szeretném versenyszerűen üzni a sportot és nem akarok mindjárt ilyen esztétikai hibával kezdeni. :/
2010. aug. 20. 09:12
 8/25 anonim ***** válasza:
pedig ha versenyszerűen akarod űzni akkor találkozni fogsz a problémával
2010. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Jó ha hiszed ha nem elég sokat tudok a testépitésről étkezésről és egyéb dolgokról csak elég szarul tudom magam kifejezni néha. Kicsit megszállottan csinálom mert nem volt olyan alkalom hogy kihagytam volna edzést egy térdkalács ficamom is volt 1.5 hónapja kicsit gyengék a térdszalagjaim de mégis visszmentem kihagytam a guggolás de combfeszitő volt.
2010. aug. 20. 09:14
 10/25 A kérdező kommentje:
amúgy ha rakok fel képet magamról megtudod állapitani ?
2010. aug. 20. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!