Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés előtt kell enni, vagy...

Edzés előtt kell enni, vagy utána?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon annyi eltérő vélemény van hogy nem tudom melyik helyes... Nos?
2010. aug. 19. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Én közvetlenül előtte szoktam+utána is.Valakinek felmegy a cukra és szarul lesz edzés alatt.Valaki elhányja magát.Valaki bírja.Emberfüggő
2010. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
utána. edzés közben a vért elvonja a szervezet a belektől, hogy az izmok+bőr vérkeringését fokozhassa (hűtés) - vagyis az emésztésre nem tudna koncentrálni a szervezet rendesen. ne edzés után egyből azért, mert akkor még fokozott a véráramlás az izmokban.
2010. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Közvetlenül edzés előtt ne egyél, mert nem fogsz tudni mozogni rendesen, és hanyingered is lehet, de azért éhesen se menj edzeni, ha előtte 1-2 órával eszel az rendben van.
2010. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én sem úgy gondoltam hogy az utolsó széria után már elő kell szedni a csirkemellet.

Nálam:edzés után fél órával otthon vagyok.Elszívok nyugodtan 1 cigit kicsit relaxálok.

1g/tskg szőlőcukor

fél liter teában glutamin+kreatin(5-5g)

és utána kaja

2010. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb ha mindenki kipróbálja melyikre hogy reagál a szervezete és az alapján dönti ezt el
2010. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogy nálam megy:

Kaja után 1 órával edzés majd edzés után 1 órára megint kaja. Ha edzés előtt hamarabb eszek, akkor minden bajom van edzés közbe. Edzés utáni kaja meg csak megszokás de ott is kell szerintem egy fél óra, hogy jól essen.

2010. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hát gondolom energia miatt kell előtte is inni.

De utána meleget kell és nem hideget, mert leizadsz és a hideggel leforázod a torkod és beteg leszel.

2010. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Edzés előtt 1-1,5 órával kajálj, utána pedig kb 30percen belül.
2010. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Aquir ***** válasza:
Edzés előtt 1-1,5 órával (anyagcserétől függ) összetett szénhidrát + fehérje, utána közvetlenül szőlőcukor + fehérjeturmix lehetőleg izolátum, mert az gyorsabban felszívódik!
2010. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
inni 7végén kell de akkor péntektől vasnapig :) amúgy elött után is iszom turmixot.
2010. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!