Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb tüdőerősítő...

Melyek a legjobb tüdőerősítő sportok?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok, ami nálam valamikor fulladásos rohammal is jár.


Volt egy időszak, amikor sokat táncoltam, jártam táncházba, és abba az időszakba nem fulladtam be, illetve sokkal kevésbé jelentkeztek az allergiás tüneteim.


Most hazajöttem egy kisebb városba, ahol nem tudok táncolni.

Mikor nem sportoltam télen újra erősebbek lettek a tüneteim.


Most elkezdtem futni, de azt nem nagyon szeretem.


Mijen sportot ajánlanátok még?


2010. aug. 18. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A búvárkodás. Ez edzi legjobban a tüdőd. De végül is bármilyen mozgás megteszi ami elég intenzív.
2010. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úszás
2010. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
úszás
2010. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Úszás és olyan sportok, aminek köze van hozzá. Például a vízilabda.
2010. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ha már nehezen fáradsz, jobb vagy hosszutávú futásban, akkor..hogy mondjam."növekszik a tüdöd":D és nem lesz annyi fulladásos-asztmaszerü rohamod.Velem is pont ez van, de nálam akkor ,ha nem vagyok kondiban.Én egyébként a lehet hogy hülyén fog hangzani de a tollas javaslom.:)
2010. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha már nehezen fáradsz, jobb vagy hosszutávú futásban, akkor..hogy mondjam."növekszik a tüdöd":D és nem lesz annyi fulladásos-asztmaszerü rohamod.Velem is pont ez van, de nálam akkor ,ha nem vagyok kondiban.Én egyébként a lehet hogy hülyén fog hangzani de a tollast javaslom.:)
2010. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
véletlenül küldtem el kétszer
2010. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tollasozni ritkán szoktam, de szeretem, nem rossz ötlet, lehet hogy ezt kéne rendszeresíteni. A városunkba kevés a szervezett sportolási lehetőség, ezért próbálkoznak ezzel azzal.

Pont most csináltak egy ping-pong klubbot, ami teljesen kötetlen. Minden héten megvan tartva és aki akar megy.

Akarnak még más hasonló klubbot is. Lehet javaslom, hogy vegyük bele a tollast is.

És akkor lehetne télen is, fedett helyen.

2010. aug. 18. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!