Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha iszom fehérjeporos turmixot...

Ha iszom fehérjeporos turmixot, akkor vastagszik a karom?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge a karizmom,és ezen dolgozom,h erősödjön.Ha innék fehérjeturmixot,akkor vastagabb is lemnne?Igazából vékonyítani,szálkásítani szeretném az erősítése mellett,nem tudom ,h így lehet e(vagy könyebb lenne e vele a fejlődés?)?
2010. aug. 17. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
röviden: nem.
2010. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

na most a kérdésben azt akarod hogy vastagodjon a leírásban meg hogy szálkásodjon.Azért nem ártana eldönteni


Amúgy a kérdésre a válasz:ha eszel 100g csirkecsöcsöt(kb 1 adag fehérjeturmix) attól vastagszik a karod?

2010. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cicafiú, ha nem edzel, akkor szoptad. Nincs olyan szer, najó, van a synthol és társai, amivel edzés nélkül vastagabb kart érhetsz el... Max ha zsírt szedsz rá fel, de sztem az sem nagyon menne.
2010. aug. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3 dolog:D :

1.Köszi a válaszokat!

2. A kérdésben sem "akarom" h vastagodjon,csak kérdezem hogy fog -e?( mert nem szeretném)

3. Lány vagyok,ezt a cicafiú miatt tartottam fontosnak:D

2010. aug. 18. 10:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen vastagabb lesz, az hülye duma hogy csak kaja és kész, tele vannak szteroiddal! Az a lényege ezeknek a "badiporoknak" hogy megnősz tőlük, de ezek csak ilyen felfújt izmok lesznek! Az egyik barátnőmnek 2 hónapja nem jött meg mióta szedi, és akkora lett mint a Vörös Zoli!
2010. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Utolsó te hülye vagy.
2010. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 17:42


te beteg vagy...

2010. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17:42 vagyok.

Köszönöm szépen:)

2010. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
b*zdmeg ilyen humorhoz már nagyon hülyének kell lenni:D
2010. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!