Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szertornát elkezdhetem 20 évesen?

Szertornát elkezdhetem 20 évesen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már versenyszerűen nem tornázhatok, de mint szadadidősportot lehet még művelni ilyen 'öregen'?
2010. aug. 17. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, az attól függ, hogy van -e valami előkézettséged? Sportoltál már valami hasonlót? Ha nem, akkor merevek lehetnek az izmaid, és a gerinced sem biztos, hogy elég rugalmas! Jobb, ha vigyázol, mert balesetveszélyes!Nem véletlen, hogy a szertornát kiskoruk óta tanulják, és gyakorolják a lányok!
2010. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van olyan hely ahol foglalkoznak veled akkor elkezdheted 20 évesen is. Én most fogom kezdeni 28 éves vagyok, találtam egy helyet ahol felnőtt oktatás is van.

Természetesen az oktatás nem olyan szintű, mint a gyerekeknél, jóval egyszerűbb inkább alapdolgokra korlátozodik. (Azt mondták a szaltót meg lehet tanulni, de ennél többre ne nagyon számítsunk).

Igazából csak hobbiként kezdem igaz előtte 11 évig műkorcsolyáztam és egész kicsi koromban ritmikus gimnasztikát is sportoltam.

2010. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy,ha jók a testi adottságaid akkor nyugodtan
2013. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!