Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvőtámasszal / felüléssel...

Fekvőtámasszal / felüléssel milyen izmokat érhetünk el kb:1 év alatt?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni =) mennyi idő alatt mennyi izmot fekvővvel és felüléssel...
2010. aug. 16. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:

húú bmeg, ennyi információval sokat tudunk mondani.


Fel fogsz szedni havi 4 kiló izmot, a karod 5 centivel nőni fog minden hónapban... Istenem ilyen idióta kérdéseket... Amúgy csináld 1 hónapig, és indulj ki abból.

2010. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát tényleg elég hülyén fogalmaztam meg =) Szóval... mennyit szedhetek fel 1 év alatt ha folyamatosan csinálom ezt: Reggel: 100 felülés, 40 fekvő ...délben este ugyan ez a helyzet... így már kisit jobb
2010. aug. 16. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Semennyit . Most a sok okos otthon edző emberke úgyis nekiáll okoskodni ,de ez így van . Max erősödhetsz egy kicsit , de semmi több .
2010. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele, 40 fekvő meg 100 felülés az mennyire kevés... Ha be akarnád durrantani az izmaidat, akkor több kellene. És még mindig kevés az info. Hány éves vagy, hány kiló, milyen magas, stb nem ártana.


Am járj le kondiba, sztem 1 hónap alatt többet hoz, mint ez 1 év alatt.

2010. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16 /f vagyok, 188 magas, 78 kg...hát akkor mennyit kellene csinálnom h izmosodjak tőle..persze kpondi...csakhát most ze érdkeelne..azis lejön..:P...valaki valamit tud?
2010. aug. 16. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
kondibérlet 6000ezer ajánlom figyelmedbe és ez a genetikádtól is függ ha ezeket mindenap megcsínálod akor sajnos túledzett leszel és tölcsél glutamint is szegyél vitamint multi pro vagy iesmi igyál vagy egyél sok fehérét és mivel fehérjéből lesz az izom ezek is kellenek az ismosodáshoz mert külömben nem nőni hanem bomlani dfog az izmod na csáó
2010. aug. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
fekvőből csinálj meg 4-5 sorozatban annyit amennyit tudsz. az első-kettőnél még annyira ne erőltesd magad, a többinél viszont addig nyomd amíg bírja a karod. egy sorozat között tarts 1-1,5 perc szünetet. felülésből szintén. nem sok, de valamennyi haszna biztosan lesz. Vállad, mellkasod, tricepszed kicsit nőni fog, szerintem.
2010. aug. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ezek inkább bemelegítő gyakorlatok egy komolyabb súlyzós edzés előtt :)

ezektől kicsi szálkás izmod lehet.

az előttem írónak viszont valamennyire igaza volt. ha szériákban nyomod akkor hatásosabb, valamint a kaja 60%-át teszi ki egy edzésnek. először rendesen kell táplálkoznod, hogy maga az edzés érjen valamit.

2010. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1000 felülés 400 fekvőt akartál írni?
2010. aug. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!