Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditermet akarok nyitni ti...

Konditermet akarok nyitni ti miet képzelnétek el mekkorát és budapesten hanyadik kerületben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 00:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez aztán az értelmes kérdés. Milyet? Jól felszereltet. Mekkorát? Nagyot. Hol? Ahol van rá igény.
2010. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ha majd kell munkaerő szólj:D
2010. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
h4xOr mindig látlak it a kondi termes meg sportos válaszolgatás körül egyépként te edző vagy vagy valami ilyesmi?
2010. aug. 16. 00:43
 4/21 anonim ***** válasza:
dehogy.Csak sokat olvasok:D
2010. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nincs nekem arra pénzem hogy 1 okj-s szart megcsináljak meg sok újat úgysem tanulnék
2010. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem 2000 nm+-osat, új gépekkel, és menj arra, hogy minőségi és igényes hely legyen, sőt, nyithatnál mellé egy éttermet is, ahol normális kajákat lehetne enni...
2010. aug. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
meg 1 bordélyt is tesztó fokozás céljából:D
2010. aug. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szintén jelentkeznék a melóra:))) Majd szólj!
2010. aug. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Am szerintem nem az a lényeg hogy mekkora meg hogy van e 5000000 csilivili f*szomtudja gép aminek a 2/3át a kutya sem fogja használni.Meg 72 szobabbicikli meg szauna meg úszómedence meg anyámp*csája.


-Jó hely(ahol nincs de van rá igény,pest eléggé telített)

-Az alap felszerelések +néhány extra(nem kell túlzásokba esni)

-Segítőkész ,normális ,hozzáértő személyzet

-Normális árak(ez szerintem a havi 7-8000ft-os korlátlan bérlet)

-A parasztokat ki kell b*szni(elijesztik a kezdőket akik hosszútávon a legjobbak befektetés szempontjából)

-A fogyasztható termékeket nem kell túl drágán adni(beszerzési ár+15-20%)

-Jó reklám(+nyitási akciók stb)

-Legyen tartalék pénzed amíg nem kezd el a terem nyereséget termelni


Szerintem ez kell


ui.:kezdetnek azért nem kell túl nagy terem mert nem lesz teljesen kihasználva 1 pár évig amíg nem fut be

2010. aug. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Mi jó ideje keresünk normális konditermet. Akkor megyünk be valahova, ha nincsenek ott antiszociális elemek és ha mégis bent vannak, akkor kiküldik őket. Ezt egy jó magas árú tagsági kártyával meg lehetne oldani. Alap a normális (udvarias, segítőkész) személyzet és a tisztaság. Arról meg nem is írok, hogy ne dohányozzon a személyzet egy tagja sem az ajtóban és jöjjön be a füst a terembe. Ami zavarni szokott minket, a személyzet hangos nevetgélése. Most kb. ott tartunk, hogy össze kellene dobni a pénzt és valakinek a kertvárosi garázsában vagy pincéjében kialakítani. Ha az általam leírtaknak megfelelő termet nyitsz vagy a közeljövőben tervezel nyitni, azért írj ide címet, mert jó ideje keresünk normális termet.
2010. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!