Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az az, , abzug", milyen...

Mi az az, , abzug", milyen izmokat fejleszt és hogyan hajtják végre?

Figyelt kérdés
Hali, hallottam 1 ilyen gyakorlatról hogy abzug, rákerestem de semmit sem találtam. Ha valaki a kérdésemben feltett dolgokra válaszolna azt nagyon megköszönném, ha pedig még videót is tudna linkelni róla azt még inkább.
2010. aug. 15. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Az "abzug" az egy német szó, jelentése: levonás. Ebből következtetve lehet:

1. Lehúzás -> hát ( [link] )

2. Letolás csigán nyújtott karral -> hát ( [link] )

3. Letolás csigán -> tricepsz ( [link] )

2010. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy hülyeséget mondok, de én úgy hallottam, hogy ez a 'climb up' magyarosított verziója.. parkourban használják.

climb up - így keress rá youtubeon

2010. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek, mostmár tudom mi ez. :)

Csak olvastam valahol, hogy ahhoz hogy 1 bizonyos helyre bejuss x mennyiséget kell megcsinálni, és megakadt rajta a szemem, hogy ez mi a franc lehet. Na, már tudom.

Köszi szépen. :)

2010. aug. 15. 22:19
 4/5 anonim válasza:
TESZ? egész pontosan 1 kell
2011. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 skl91 válasza:

Az abzug az nem más, mint egy tornászmutatvány, amit gyűrűn kell végrehajtani. Hasonló mint nyújtón a muscle up, csak itt be kell fogni a kezeddel, hogy sikerüljön. Ebből ha tízet megtudsz csinálni erőből (mert lendületből is lehet), akkor azt mondom, király vagy:D itt egy videó. is: http://www.youtube.com/watch?v=0SSKgxdAoLM


(Röhejesnek tartom, hogy manapság már mindenki a gyúrásban gondolkodik és nem a normális, egészséges körülmények között erősítő saját testsúllyal való edzésre... pedig a torna simán üti a kondis edzéseket.)

2012. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!