Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fogyni hasról?...

Hogyan lehet fogyni hasról? Részletek lenn

Figyelt kérdés

22éves fiú vagyok,sovány testalkatu.183 cm,65kg.viszont amit hízok mostanság az mind hasra megy és elég béna mert olyan mintha sörhasam lenne,pedig nem vagyok rendszeres sörivó.

Elkezdtem hasizmot csinálni 15-15 reggel este, de ez nem sokat használ.

Valaki ma azt mondta hogy a futással lelehet dolgozni a hasból mert légzéskor megmozgatja a rekeszizmokat.

Szerintetek?


2010. aug. 15. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogyókúra, sok futás, biciklizés.
2010. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Szerintem az a 15-15 hasizom reggel és este nagyon kevés! Legalább 100, 150 hasizom kell naponta! Az elején persze kevesebb (50, 75 naponta), de 30-tól biztos több! A futás mindenképpen jó ötlet, megmozgatja az egész testet (láb, has, kar, hát), szinte mindent! Tudom mert sprinter vagyok szal nyugodtan! És én ajánlanék neked még felhúzásokat, fekvőtámaszt amiket otthon könnyedén eltudsz végezni és mindjárt jobban fogsz kinézni és egészségesebb is leszel :)! De ezekhez persze akarat erő is kell! Sok kitartást :)
2010. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
15-15 hasizom az kutyafüle amúgy is, de értelme sem sok van, ne zabálj, és ennyi, nem fogsz hízni, egyél minőségi kaját, és akk az nem fog hasra menni...
2010. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

imádok enni de nem hizok csak a hasam egyre nagyobb.hát könyörgöm, 65kg vagyok.

Iszok sok vizet is de azzal is csak úgy érzem a hasam nő.

2010. aug. 15. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Napi Edzés hasra + Szigorú diéta.
2010. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=142&kere..

Az meg mindegy hány kiló vagy.Ne azt nézd,hanem a testzsír%ot.10% alatt lesznek jól láthatóak a kockák.

2010. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

amid van, at úgy hívják, viszcerális elhízás. Ha 22 évesen már ez van, barátom, akkor megetted már a kenyered javát. Ez abból is látszik hogy napi 30 hasizmot (felülést?) tudsz csinálni. persze ha dragonflagből van a 30, nemszóltam XD


szerintem életmódváltás. szerinted ha hasraedzeni sem tudsz, akkor futni fogsz tudni?

2010. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jaj utolsó, nem csak 30at tudok csinálni de ennyit csináltam eddig este lefekvés előtt meg felkelés után.a futással sincs gond régen tájfutó voltam.amúgy meg teniszezem, szóval minden oké csak ez a kis hasi hízás.

Az étrenden biztos változtatnom ké'ne.

2010. aug. 15. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!