Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Na most akkor hogy van? Miért...

Na most akkor hogy van? Miért izmosodik?

Figyelt kérdés

Egy időbe edzettem a lábamra, szerettem volna ha véknyabb lenne.De ehelyett eléggé izmosodott, így abbahagytam.

Guggolásokat csináltam,napi 10 majd 20. Bicikliztem is.

Futottam. És ahova csak tudtam gyalog mentem.


Akkor hogyan lehetne véknyabb a combom??:-S Nem akarom,hogy izmos legyen, mert hát elég alacsony is vagyok. Csak azt szeretném , ha sokkal véknyabb lenne.:-S


Mit csináltam rosszúl??

Esetleg valami jó tipp??

Lehet, hogy köze van ahhoz, hogy hogy eszek??


18/L


2010. aug. 14. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Köze van ahhoz hogy hogy eszel. Gondold el ha edzed, és mellé kajálsz jóhogy nőni fog. Inkább vmi kardioval véknyisd, és figyelj oda a kajára, pl szénhidrátból kevesebbet vigyél be
2010. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a fehérje beviteledet csapold meg egy kicsit, így ha a szervezet nem tudja fent tartani az izmot, akkor lebontja. Meg az 1-2 órás sport is segít, hiszen ilyenkor már az izmot is bontja a szervezet.
2010. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg futok, bicajozok, és nekem is már túlizmos lett a lábam, sztem nem olyan szép. Megfelelő kajával tudod vékonyítani, nekem is az kéne már.
2010. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!