Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy jöhetnék újra formába?

Hogy jöhetnék újra formába?

Figyelt kérdés
Egy éve erősítettem, odafigyeltem a táplálkozásra is. De egy tüdőgyulladás miatt kicsit legyengültem, és egyszerűen sok izom eltűnt rólam. Pedig pont 2 hét múlva kéne topformában lennem, egy spanyolországi utazás miatt:) Hogy lehetne gyorsan felzárkózni?
2010. aug. 12. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sehogy
2010. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
h4x0r-nál a pont . Előbb is legondolkozhattál volna , most már édes mind1
2010. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hé! Mi van ha a betegség nem rég volt! Nem kell mindjárt ennyire pesszimistán hozzá álni! szerintem egyél sok gyümölcsöt főleg szőlőt és fuss valamennyit! Én betegség után sok vizet iszok és kicsit erősebb kávét a megszokottnál! Olvastam hogy a kávé jó a megfázásból való felépülésre!
2010. aug. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és attól aztán k*rva izmos lesz 2 hét alatt
2010. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem muszáj k*rva izmos legyen, egy enyhe izomtónus is jobb a semminél.


De mi az, hogy zöldség meg gyümölcs ? Ez valami vicc ?

Edzés előtt egyél szénhidrátot, amiben legyen burgonya is vagy valami szendvics, aztán lehet persze mellé gyümölcs is meg zöldség, és a sajt is jó ilyenkor.

Edzés után pedig fogyassz fehérjét, húst, fehérjeturmixot, tejet, stb.

Porokat sose használj, se most, se később.

És edzél legalább 4x egy héten ,de ne mindig súlyzás legyen !!!

2010. aug. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"sok izom eltűnt rólam. Pedig pont 2 hét múlva kéne topformában lennem, egy spanyolországi utazás miatt:)Hogy lehetne gyorsan felzárkózni?"



Tanulj már meg olvasni b*zdmeg.És ilyen "porokat ne használj" című f*szságokat meg nem kéne írni mert csak a saját barbárságodat tükrözi.


Am tömegeléshez gyümölcs szart se ér sajt=tejtermék szart se ér tej szart se ér szendvics szart se ér.Kb ennyi amit leírtál.Ebből az egész zsíros szar ami csak a fehérjebeépülést gátolja a gyümölcs meg fruktóz ami zsír lesz.


4 edzés de ne mind súlyzós.Mert ha tömegel mi a szart csináljon?Fusson egyből a tömegelés elején amíg nincs rendesen kitágulva a gyomra és nem tud enni hátha mégtöbb izmot veszít?



Inkább leírom mit csinálj mert a végén még az ilyen hülyékre hallgatsz.


Reggeli:100g zab,x tükörtojás(x=5-10 de csak fehérje)

2.kaja kisebb adag rizs,csirke 1 órával edzés előtt min 100-100g


3.edzés után azonnal 0,5-1g dextróz/tskg,tejsavó(pl whey pro) Rizs,csirke 240g-240g


4. kaja kisebb adag rizs,csirke


5.kaja tejsavó,valamilyen hal


6.túró


Ez kb valahogy ki is néz

Meg edzél mellé heti 3-4x

Adagokat a súlyod függvényében változtasd és növeld fokozatosan ahogy egyre több belédfér

2010. aug. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
annyit korrigálok hogy a sajt rezgőlécesen még elmegy,de akkor már inkább tojás vagy gépsonka
2010. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

07:14- Anyád a hülye, veled együtt.


Attól, hogy nem ajánlottam neki, hogy olyan b.uzi porokat szedjen, hogy aztán úgy nézzen ki, mint a legtöbb csirkeagyú, mint amilyen te is vagy az tuti, attól még nem kell itt vagánykodjál, mert fogadok, hogy pont annyi agy van a kobakodban, mint a bicepszedben. Na mind1, ilyen ratyikkal, mint te, felesleges törődni.


Kérdező: azt irod régebb sikerült izmosodnod jelentősen, hát akkor kezd újra a régi, bevállt módszerrel.

2010. aug. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tipikusan az a fajta hülye vagy aki szart sem ért ahhoz amiről beszél és ha ezért valaki leoltja még neki áll feljebb.
2010. aug. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát az étrended szerintem is jó, de egyébként gagyi a stilusod
2010. aug. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!