Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítésben milyen főbb...

A testépítésben milyen főbb kategóriák vannak?

Figyelt kérdés

Helló!!

Tudnátok berakni képeket vagy ilyesmiket, a testépítés "főbb" kategóriáiról? Úgy értem, hogy elkezdjük a testépítést. Először atletikus aztán kezdő, testépítő, középhaladó, haladó, mester, ilyesmi a testépítés menete. Hogy én milyen kategóriába sorolhatnám kb magam. Ha lehet részletesen, hogy minél pontosabban besorolhassam magam. Illetve, tudtok olyan edzéstervről, amitől hamar meglehet izmosodni? Mert vannak, olyan edzéstervek, amiket 1 hónapig használ az ember, és annyit izmosodik, mint egy másik 1 év alatt. Én már láttam ilyet. Szóval, valami edzéstervet raknátok be?


2010. aug. 12. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom mi ez az új h.ülye divat . Senki sem kategorizálja ezt a sportot , mert nem erről szól . Max súlykategóriák vannak . Az edzéstervet meg mindenkinek ki kell tapasztalni , bár olyan hatalmas eltérés nincs , ha megvan az inger , és mellé kajálsz és pihensz rendesen , akkor meg lesz a hatása .
2010. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Hát ja, az első megmondta a frankót:D

Mester szint? mi ez? valami szerepjáték h szintet akarsz lépni?

Az meg h valaki egy hónap alatt annyit fejlődött mint más egy év alatt.... nyugodtan kérdezd meg h mit szúrt vagy szedett.

Vagy arra gondolsz h a haverod karja egy hónap alatt nőtt egy centit a másiknak meg egy év alatt sikerült ezt elérnie?:D:D:D

2010. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem, de tuti, hogy vannak azért ilyen edzéstervek. ÉS igen, nem volt 1 év hanem 10 hónap, és kb. szemmértékre. Szóval, lehetett 6-7 hónap is, csak szemmértékre néztem meg, hogy mennyit nőtt, mert nem fogok, odamenni és megmérni a karját. És a kategóriákat, úgy értem, hogy van ugyebár, aki atletikus, mely iylesmi. Szóval, ha így egyszerűbb:

Olyan képeket szeretnék, hogy növekvő sorrendbe legyenek téve az emberek. Nagyobb még nagyobb és így tovább, mint ezek:(Csak aprólékosabban, egész testes, és ha lehet újabb, nagy felbontású képek. És vehetjük úgy is mint szintlépést:-). Elértük ezt a testsúlyt jöhet a következő:-). És a kép mellé, hogy az edzéstervvel mennyi idő, hogy elérjük ezt az alkatot. Amúgy meg mindenhol vannak iylen edzéstervek, amikért fizetni kell. ÉS azokban le van írva, hogy fél-egy év alatt, hogyan lehet olyan külalakod, mint egy testépítőnek, vagy egy modellnek. )


ÉS, az edzéssel kapcsolatban pedig, akkor úgy mondom, hogy tud valaki olyan edzéstervet, amitől gyorsabban lehet az átlagnál erősödni?

A lényeg az, hogy rakjatok be, edzéstervet, amivel valamivel gyorsabban lehet erősödni, izmosodni és képeket rakjatok be súlykategóriánként. Inkább segítsetek, és rakjatok be, minthogy állandóan cikiztek, és nem a választ írjátok le, hanem a hibákat mondjátok, pedig a lényeg érthető, és megvalósítható. Úgyhogy légyszi segítsetek.

2010. aug. 12. 16:43
 4/20 A kérdező kommentje:

Ja igen, elfelejtettem a képeket berakni:

1.: [link]

2.: [link]

3.: [link]

4.: [link]

Tehát, valami ilyesmi képeket rakjatok be, csak újabbakat, jobbakat szebbeket, és nagyobb félbontásúakat.

2010. aug. 12. 16:44
 5/20 A kérdező kommentje:

Na most meg a elsőt írtam el:

1.1.: [link]

2010. aug. 12. 16:45
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

1. "Illetve, tudtok olyan edzéstervről, amitől hamar meglehet izmosodni? Mert vannak, olyan edzéstervek, amiket 1 hónapig használ az ember, és annyit izmosodik, mint egy másik 1 év alatt. Én már láttam ilyet. Szóval, valami edzéstervet raknátok be?"


Hülyeség, bővebben nem reagálok rá.


2."És a kép mellé, hogy az edzéstervvel mennyi idő, hogy elérjük ezt az alkatot. Amúgy meg mindenhol vannak iylen

edzéstervek, amikért fizetni kell. ÉS azokban le van írva, hogy fél-egy év alatt, hogyan lehet olyan külalakod, mint egy testépítőnek, vagy egy modellnek."


Ez is hülyeség. Genetikától kajálástól pihenéstől sokkal nagyobb mértékben függ a fejlődés mint egy edzéstervtől. És az ilyen "szuper edzéstervek" semmit sem érnek.


3."4.: [link] "


Greg Valentinonak hívják, syntholt használt, hát büszke lehet rá. (Nézz utána, mert gondolom nem tudod, hogy mi az.)

2010. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A 4.es kép az greg valentino, őt ne vedd testépítőnek, csak simán synthol van mindenébe (olaj), nem valódi izom, azért ilyen ku.rva ronda...
2010. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyen emberek miatt, mint te kedves kérdező nézik le a testépítőket, és kategorizálják be a "gyúrósok" közé az embereket.
2010. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezt a képet csak úgy beraktam, mert nem találtam mást. Gondoltam, hogy nem az edzéstől lett ilyen izmos. Szóval valaki rakna be esetleg pár képet? Vagy egy edzéstervet? Mindegy, akkor, hogy milyen csak hatásos legyen. De, azért képeket is raknátok be?
2010. aug. 12. 19:22
 10/20 anonim ***** válasza:

He!

Fogod, veszel egy kondibérletet, aztán bemész egy biotechbe vagy amibe akarsz.

Megmondod a palinak h mi bajod van, te most ahogy nagyjából lejött tömeget akarsz növelni.

Ezt elmondod neki, de semmi többet, semmilyen képeket ne kérj mert elzavar a francba.

Aztán csináltatsz vele egy edzéstervet és elkezdesz gyúrni.

Aztán ha csinálod úgyis fogod magadon látni h mi az ami már jó meg mi az ami nem,ennyi.

2010. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!