Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek el sportolni?

Mit kezdjek el sportolni?

Figyelt kérdés
Körte alkat vagyok, keskeny váll, kicsi mell, széles csípő vaskos lábak. Elősször szeretnék fogyni kb. 10 kilót, ami hastól lefelé rakódott rám nagyrészt. Szeretném formásabbá tenni magam és a tartásomon is szeretnék javítani, milyen sportot ajánlotok nekem(úszáson kívül)?
2020. dec. 12. 17:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Az adataim lemaradtak: 23/L, 164cm 60 kg(lehet nem tűnik túl soknak, de ez nagyrészt háj, semmi izom nincs rajtam)
2020. dec. 12. 17:23
 2/4 Panki Jr. válasza:
48%
A sport a fogyásra nem a leghatékonyabb módszer, arra egy étrendcsere a leghatékonyabb megoldás. Igazából ha pusztán az alakod miatt akarnál elkezdeni sportolni egy konditermet javasolnék(nyílván amint kinyitnak) ott szabadon fejlesztheted bármelyik izmodat/izomcsoportodat. Míg egy sportnál a sporthoz igazodik az izomzat (pl a bicikliseknél a comb, a szkanderosoknál a kar és a váll) és nem feltétlenül olyan gyors az izomnövekedés.
2020. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Küzdősportok.
2020. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a lovaglást ajánlanám. Fogyni nem igazán tudsz vele, de a vádli és a comb izmok megerősödnek, ezek mellett javítja a tartásodat, és jót tesz az állatok közelsége is. A legtöbb lovarda még nyitva van. Ezt nem késő elkezdeni, de türelem kell hozzá.
2020. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!