Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek sportolni, mit...

Hogyan kezdjek sportolni, mit érdemes? 25L

Figyelt kérdés
Sziasztok, úgy 21 éves koromig folyamatosan sportoltam,volt 2 éves kondi múltam is,elég szép formás testem volt mindig. De aztán abbahagytam minden mozgást,sokat ettem stb, most ott tartok,hogy nulla izmom van,a súlyom olyan mint akkor amikor mozogtam csak akkor volt izmom is 58kg 175cm. A bajom az,hogy tiszta zsírosnak látom magam,kb nulla izommal. Szeretnék egy szép formás testet. Hogyan érdemes edzeni? Kondi? Sajnos már felnőtt fejjel elég nehéz megtoszni az agyam,hogy lemenjek a terembe. Valami tipp,hogy lehetnék izmos? Nem akarok megint ilyen napi 6-7x enni heti 5-6x kondizni,mint régen plusz már két éve vega is vagyok. Tippek,hogy ne úgy nézzek ki mint a zacskós tej? köszi
2018. szept. 10. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a CrossFit és a saját testsúlyos edzés együtt nagyon bejön. Párhuzamosan csinálom mindkettőt. A CrossFit-tel formás, funkcionális izomzatot lehet építeni. Esztétikus, nem túlpumpált formát. (Kis)csoportos edzésre járok mindkettőre. A jó edző nagyon fontos, szívesen elmondom, hogy nekem mi vált be.

Valami zsírégető, állóképesség-fejlesző mozgás is kell. Én úszni szoktam, mindent megmozgat és segít lazítani a más edzéseken igénybe vett izmokat. De a bicikli vagy futás is jó zsírégető.

Mivel lány vagy, javaslom, hogy csinálj valami nőies mozgást fejlesztő sportágat is: torna, tánc, balett, pilates, zumba, jóga, gumiasztal, szinkronúszás, műugrás, bármi, ami tetszik és kedved van.

Kitartás! Hajrá!

2018. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemcsak az nézhet ki jól, akinek ekörül forog az élete.

Heti kétszer járok kondizni, nem folytatok testépítő diétát, és teljesen feszes és formás a testem. Ja és bőven a 30 felett vagyok.

A lényeg, hogy csinálj valamit, amit élvezel, nem ess túlzásba, és figyelj oda az étkezésre, ami nem feltétlenül valami nagyon szigorú diétát jelent, csak egyél több, mint amire szükséged van és ne legyen rendszeres, sok nasi, és egyéb nem előnyös dolgok.

2018. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csak NE egyél többET

Bocsi, de kimaradt itt ott pár betű :)

2018. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!