Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen pocsék a hasam...

Miért ilyen pocsék a hasam kinézete, holott lefogytam 92 kilóról 69-re?

Figyelt kérdés

Mindezek mellett heti rendszereséggel 4 napot kondizok, hasazok, ugrálok, mint egy dedós :-D Nagyon unom már ezt az egészet, és marhára elkeserít, amiért ilyen. Jó! beismerem, ettől pocsékabbul nézett ki, de ez is rémísztő. Napi 1000 kcal-t viszek be, főként salátákból, rizs, csirke. Minimális liszt és cukor fogyasztással. Tonnaszámra eszem a zsírégetőket, kreatint, fehérjét meg minden vackot. Most itt van, szégyen vagy nem, nézzétek meg. Szerintem, ez borzalmas. Én még azon csodálkozom, hogy nem adtam fel ennyi idő múltán, hanem még mindig csesztettem... :-/


[link]


[link]


[link]



2020. nov. 29. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zsír, hanem a kinyúlt bőr.

A szült nőknek is hasonló a hasuk.

2020. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Plasztikai műtéttel szokták a fogyás után maradt kinyúlt bőrt leszedetni. Napi 1000 kcal pedig nagyon kevés.
2020. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem fogom plasztikáztatni! Láttam már olyat, és borzalmas! Akkor így marad, és befejezem ezt az egész őrületet. A bőr meg majd visszahúzódik, ha meg nem, akkor így jártam. Elég szomorú, hogy ez így megy. Ha tudtam volna, akkor maradtam volna dagadt! Még az is szebb látvány lett volna, mint ez az undormány.... :-(
2020. nov. 29. 16:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, de ha jól tudom lassan regenerálódik, bár ez sok mindentől függ. Gyors fogyásnál sajnos ez jellemző.
2020. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valamit mondasz, mert ettől ocsmányabb volt kb olyan 4 hónapja.
2020. nov. 29. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél hidratált, vagyis kevesebb alkohol, meg már-már zavaróan több csöveléssel járó vízbevitel folyamatosan, éjjel is egy jó fröccsös pohárral. Azt gondolom, valamennyi zsír mindig kell. Ilyen futás és/vagy bringázás kardió tartományban teljesen elég lehet szintentartásra, ott is inkább a friss levegő lesz a barátod. Nagyon nem sietteti meg a kifeszülését, de mindent megkap a test ezekkel, ami kellhet hozzá. Mármint a rendes étrendedet nem felrúgva.


Borzalmasnak nem nevezném. Nyilván kellemetlen viselni, de én a helyedben fürdetném magamat a diadal flashben, ahányszor ránézek, meg persze fene a pofáját, hogy nem halad má'! :)

2020. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Áh, visszaolvasva tök jó, kb lealkeszozlak. :) Nem úgy kevesebb, hanem nulla, max kicsi, szóval abszolútértékben. :)
2020. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
😆 Pedig nem is iszok alkoholt, lehet ez a baj 😆
2020. nov. 29. 20:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a kérdésre reagálnék, hanem elismerésem fejezem ki a kérdező felé, ugyanis nagyon szép teljesítmény ennyit fogyni, és egyáltalán nem olyan vészes a hasad. Az látszik rajta, hogy sok munkát fektettél bele, és nem adtad fel, ami dicsérendő. Szerintem semmi szégyellnivaló nincs rajta.

Egyébként 1000 kalória tényleg nagyon kevés még egy nőnek is, nem hogy férfinak, ráadásul fogynod már semmi értelme, inkább próbálj meg izmot növeszteni, ami nyilván azzal jár hogy jóval többet eszel.

2020. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
az csak a kinyúlt bőr
2020. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!