Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel dobjam fel a futást?

Mivel dobjam fel a futást?

Figyelt kérdés

eddig mindig zenét hallgattam de nincs annyi jó zene hogy sokáig élvezhessem így egy csomószor unatkozok

5 éve futok rendszeresen heti 4-szer de tökre unom már de nem akarom abbahagyni ötletek?

15/L


2010. aug. 9. 22:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy bárkinek is van kedve hajnali 5-kor felkelni futni szerintük kicsit bolond vagyok hogy ilyen hamar megyek :)
2010. aug. 9. 23:32
 12/16 anonim ***** válasza:
Jah, hát ja... :D Mi este szoktunk futni, olyan fél 8- 8 körül. Olyankor nincs már akkora meleg. És lehet, hogy ebben az időpontban még akadna társaságod is :D
2010. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is 5kor futok. Ezzel kezdeni a napot szerintem a legjobb.


Zenének meg: én ugyan nem hallgatok, csak néha tettem, de akkor is internetes rádiót hallgattam. Több ezer van és a nagyobbakon havonta ha hallassz egy ismétlést. Akármilyen stílusban. Persze ehhez olyan mobil/pda kell amin van internet. De szerintem milliószor jobb mint állandóan letöltögetni átmásolni, törölni, playlistbe rakni stb.... Futás/sport közben úgyse a csak legjobb számokat akarja az ember hallani, hanem valami adrenalinpumpát (legalábbis én).


Egyébként mondom én nem hallgatok semmit. Amivel szerintem feldobhatnád a futást az az intenzitás! Ha unatkozol közben, akkor rég baj van. Fuss gyorsabban. Változtasd a tempót. Iktass be sprinteket. Bizonyítottan az állóképességnek és zsírégetésnek is sokkal hatékonyabb egy félórás magas intenzitású futás mint egy pl kétórás kocogás-lötyögés....

2010. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy ha a futással edzés vagy zsírégetés a cél: akkor NE fussál párral/ társasággal. (Csak ha fontosabb hogy akkor is vele legyél, mint hogy sportolj!) Az indok pedig triviális, nincs két azonos állóképseségű ember, akinek adott nap is pont annyi az ereje. Egyikőtők minden alkalommal akadályozni fogja a másikat abban hogy úgy fusson ahogy tényleg az ereje bírja. Csak kocogáshoz jöhet szóba társaság, edzéshez nem!
2010. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
velem
2010. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. aug. 11. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!