Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel dobjam fel a futást?

Mivel dobjam fel a futást?

Figyelt kérdés

eddig mindig zenét hallgattam de nincs annyi jó zene hogy sokáig élvezhessem így egy csomószor unatkozok

5 éve futok rendszeresen heti 4-szer de tökre unom már de nem akarom abbahagyni ötletek?

15/L


2010. aug. 9. 22:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
Speed, vagy zene..vagy mindkettő..:D
2010. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hergelj fel néhány kutyát,aztán sipirc,azok meg utánad.meglátod lesz adrenalin :)
2010. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 9. 23:04
 4/16 anonim válasza:
hogyne lenne annyi jó zene... :D mindig is voltak/lesznek új számok :) szóval csak keresgess utána és tuti találsz... egyébként szerintem a zenére koncentrálni sem jó edzés vagy futás közben, egyszer majd annyit veszel észre hogy oldalból telibecsap egy busz :D
2010. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vagy fussál háttal esetleg indiánszökdelésben..
2010. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

tudom egyszer már majdnem elcsapott egy kocsi de csak átestem rajta szal egy bordatöréssel megúsztam de akkor még csak kezdtem

de komolyan már vagy 2000 számot letöltöttem egy hét alatt csak megunom őket am köszi a válaszokat :)

2010. aug. 9. 23:13
 7/16 A kérdező kommentje:

Vagy fussál háttal esetleg indiánszökdelésben

xD majd kipróbálom :)

2010. aug. 9. 23:14
 8/16 anonim ***** válasza:
Milyen zenéket hallgatsz? Amúgy a speed, metamfetamin, stb. feldobja...
2010. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
csak ne legyen lassú az a lényeg köszi :)
2010. aug. 9. 23:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Baráttal, barátnővel nem próbáltad még? :P Én egyedül sosem bírnám rávenni magam a futásra, de mióta a barátom is eljár velem, nem annyira unalmas. Így közben beszélgetünk, ezzel pedig szórakoztatjuk egymást.
2010. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!