Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Célba lövésre mennyire alkalma...

Célba lövésre mennyire alkalmasak a CO2 patronos pisztolyok?

Figyelt kérdés
Mennyire céloznak pontosan pl a sárga műanyag lövedékekkel? Visszatérő hobbi lövész vagyok, korábban egy Slavia légpuskával lőttem és nagyon elégedett voltam a pontosságával, most azon töröm a fejem, hogy hagyományos légpuskát, CO patronos légpuskát vagy CO patronos légpisztolyt vegyek-e gyakorolni.
2020. okt. 19. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Sárga műanyag? Az az AIRSOFT, nem a LÉG!


10méter/cigis doboz.

2020. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, igaz. Airsoft pisztolyom van egy és bizalmatlan vagyok a CO patronos pisztolyokkal szemben, mert az enyém menthetetlenül ívesen felfelé hord, pedig nem is volt olyan olcsó.

10 méterről megy a cigis doboz? Hát akkor a puska mégis csak jobb választás lesz. Köszönöm!

2020. okt. 19. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
az airsoftot nem céllövészetre találták ki. Arra alkalmatlan. Egyébként vannak co patronos légpisztolyok is.
2020. nov. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!