Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyha tornázol és ugye...

Hogyha tornázol és ugye izmosodsz akkor úgy is fog tűnni mintha fogynál?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 21:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Alacsony kalória magas Ch napi 6 étkezésre osztva.A magas fehérjebevitel védi az izomzatot(valamennyi izomvesztés lesz de nem vészes) az alacsony ch pedig kell hogy ne haljál meg.


Mellé zsírégető pulzustartományban történő intenzív mozgás és súlyzós edzés(tömegnövelő edzéstervvel)


Az intenzív mozgás lehet futás biciklizés de bármi más amit elég intenzíven és elég ideig tudsz végezni.


Mellé mehet vitamin+zsírégető meg valami fehérjeturmix.

Gyümölcsöket kerülni kell mert a benne lévő fruktóz zsírként rakódik le.És hogy 6után tilos enni az f*szság


A zsírégetés+izomnövelés technikáját meg a profi testépítőknek kell meghagyni ,mert mód van rá de hidd el hogy azt nem akarod alkalmazni

2010. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

na én most nem tudom,hogy kinek van igaza xd

tegyük fel,hogy fogyni szeretnék és CSAK tornázok,akkor formásodok,kisebb leszek,fogyok? és hogyha meg mellé diétázok akkor meg teljes mértékben fogyok aztán amikor már nincs felesleg akkor izmosodok ?

amúgy bocsánat,hogyha hülye kérdéseket teszek fel:\

2010. aug. 8. 21:57
 13/23 anonim ***** válasza:

Akkor most sok vagy kevés ch?:) Tömegnövelő edzésterv és futás az megvan, kombinálom a kettőt. Alapból elég mezomorf alkat vagyok, szóval az izom is rakódik rendesen, nő létemre. Oda is, ahova nem akarom, pl nagy bicepszre soha nem vágytam, mégis kaptam. De eredményként annyi, hogy súly stagnál, zsír marad, izom nő. Csökkentsek a fehérjén?

Ismét elnézést az OFFért a kedves kérdezőtől.

2010. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
nem téma :D
2010. aug. 8. 22:03
 15/23 anonim ***** válasza:
Kevés ch.A felesleges Ch rakódik le a szervezetben.A fehérje meg vagy beépül vagy kiürül.
2010. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

izmosodni nem lehet diéta mellett.Ipari mennyiségű fehérje és ch kell.


Vegyünk engem tömegnövelés közben.Reggeli 5-10 tojásfehérje+tömegnövelő


2.kaja 150grizs+120gcsirkemell


Edzés


Utána szőlőcukor 1g/testsúlyKG


3.kaja 170g csirke+rizs


4.kaja 120g csirke+rizs


5.kaja tömegnövelő


6.kaja ha van akkor fehérjeturmix(kazein) ha nincs akkor amit találok és fehérjedús



Na emelett lehet izmot növelni.Ha nincs 1 hasonló étkezésed akkor az izomzatod NEM fog nőni

2010. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én vegetáriánus vagyok, szóval a csirkehús ki van lőve. De tejsavó fehérjéből napi 80 g az alap, de van, hogy több is. Tojásfehérjét én is szoktam. Mivel vega vagyok, így a ch nálam nem csökkenthető bizonyos szint alá, mert akkor nem is étkeznék. Így el is van rontva a zsírégetés?
2010. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
nincs elrontva csak nehezebb.
2010. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 clint ***** válasza:

22:13 szójáról nem hallottál?

tudod azzal a húst helyettesíteni, és a legujabb kutatások szerint ugyanúgy épül be a szójafehérje mint a hús, és ugyanúgy hasznosul.

2010. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
De, köszönöm, hallottam a szójáról, csak nem szeretem, felpuffaszt (hogy nőiesen őszintén fogalmazzak), és reggeltől estig jövök, megyek, nem engedhetek meg magamnak ilyen ételeket.
2010. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!