Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenékprobléma. Help?!

Fenékprobléma. Help?!

Figyelt kérdés

Körülbelül ilyen lapos a fenekem : [link]

A csípőm túl széles, a lábaim meg túl vékonyak, és a fenekem is lapos :S

Nagyon szeretnék ehhez hasonló nagy, kerek feneket: [link]

...de gondolom ez genetika :S Mert próbálnék hízni, de csak a hasamra megy! Nem tudtok vmi tippet, hogyan lehetne szép kerek fenekem? :(


2010. aug. 6. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

14:11 vagyok. Figyelj, 16 éves vagy, még van kb 4-5 éved, hogy nagyobb mértékben változtass a testeden. Ilyen fiatal korban meghatározó, hogy mit teszel a testeddel. ha most elkezdel rendesen sportolni, annak még lesz hatása a tested, az arányaid kialakulására. ha most összehozol egy kerek popsit, nemsok gondod lesz vele az életed hátralevő részében.


Ja a guggolás "megerőltető". volt olyan kuncsaftom, aki 1x elsírta magát edzés végén, de az eredmények engem igazoltak. És itt nem csak egy kerek popsiról beszélek, hanem egy aszertív céltudatos személyiségről is.

2010. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13:59-es. EL vag tévedve, 6 hónaja futok + biciklizek, és ilyen fenekem még soha nem volt az életbe. Ne válaszolj ha nem értsz hozzá..
2010. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

igazad lehet, kedves előző, 25éves sportmúlttal eltévedtem már párszor. Csak tudod, ha minél többször eltévedsz, annál könnyebben ismered fel a helyes utat.


6 évig igazolt kerékpárversenyző voltam, mind a mai napig imádok kerekezni. És nem mondanám, hogy a versenyző lányoknak olyan kiválló hátsójuk lett volna. A fitnessz cicák negyedannyi munkával hozzák a biciklisek szintjét.


jó alternatíva levet a lépcsőzés is.

2010. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13.59-nek van igaza.Guggolni kell,csak attól nő meg.

Viszont a súllyal guggolás nem megy azonnal.Készülj rá otthon pár hónapig.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

A 3. válaszban leírtam hogyan kell.

2010. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!!
2010. aug. 6. 23:29
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!