Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenékprobléma. Help?!

Fenékprobléma. Help?!

Figyelt kérdés

Körülbelül ilyen lapos a fenekem : [link]

A csípőm túl széles, a lábaim meg túl vékonyak, és a fenekem is lapos :S

Nagyon szeretnék ehhez hasonló nagy, kerek feneket: [link]

...de gondolom ez genetika :S Mert próbálnék hízni, de csak a hasamra megy! Nem tudtok vmi tippet, hogyan lehetne szép kerek fenekem? :(


2010. aug. 6. 11:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
A plasztikai műtétek csodákra képesek.....
2010. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
bicikli,futás.Akkor is ha genetika, sokat dob rajta.Csak el kell határozni magad, és ne hagyd abba
2010. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A plasztikai műtéthez kicsit fiatal vagyok...meg amúgy sem szeretnék.

Biciklin erős fokozatra állítsam a váltót, ugye? És a futás milyen intenzitású legyen??

2010. aug. 6. 12:11
 4/15 anonim válasza:
Mennyi idős vagy? Mert akkor ha nagyon fiatal vagy annyira ne eröltesd meg magad
2010. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2vagyok.

Attól függ, szoktál bicklizni vgy futni??Nem szAbad egy nagyn sokat futni. egyenletes legyen. Váltogatva csináld, egyik nap ezt másik nap azt. Futás 20 perc minimum egy nap. Biciklin meg fokozatosan,ne a legerősebbel kezd!

2010. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

bocs.

Egyből nem szabad sokat futni.Lemardt a ből:D

SOk szerencsét!

2010. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ne fuss, és ne is biciklizz. illetve ne azért tedd ezeket, mert formás popsit akarsz. Ezek ugyanis nem alkalmasak rá.


a gömbölyű popsi az tulajdonképpen egy izom a gluteus maximus fejlettségétől függ. Ez a nagy farizom, aze mberi test legnagyobb izma. és a méreteiből adódóan elég intenzíven kell edzeni. A futás és a bringa nem elég intenzív ehhez.


Guggolások, kitörések a megoldás, súlyzóval.Ha kicsi az intenzitás, akkor a GM nem fog fejlődni. Csak viszonyításképpen mesélem el, Rubint Réka 80-90 kilóval guggol. Az aerobicnak nemsok köze van az alakjához.

2010. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 16 vagyok egyébként. Guggolásokat próbáltam, de nem vagyok hozzászokva az ilyesmi tornához, és megerőltetőnek tartom.:D Annyi kilóval meg pláne :O Nem igazán szoktam sportolni, futni és biciklizni is csak néha szoktam :S Szóval akkor ezen kellene változtatnom...
2010. aug. 6. 14:11
 9/15 anonim ***** válasza:
jah ha megerőltetőnek tartod, akkor inkább hagyd. tényleg semmi értelme szenvedni a jó kinézetért, maradj olyan, amilyen. az életben úgyse kell semmiért se küzdeni...
2010. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most miért kell leoltani?? Tudom hogy meg kell érte szenvedni, csak annyit mondtam hogy megerőltető!!!
2010. aug. 6. 15:22
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!