Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportos alkat, kockahas?

Sportos alkat, kockahas?

Figyelt kérdés

190 centi magas srác vagyok. 95-100 kg. Szóval van rajtam háj. Kockahas gondolaton én nevetnék? De jelenleg eltökélt vagyok és akaraterő szükséges, sok... Tudom,h ogy évekbe is beletelik. Magyarul szeretnék sportos alakot és egy cseppnyi kockahast. Milyen étrenden éljek? Miket egyek? (reggel, délben, este). Illetve:

Milyen edzési gyakorlatok szükségesek hozzá? Szerintem futás, hogy fogyjak, és felülés hogy erősödjön a hasizom. Még van valami amit csinálni kellene?


2010. aug. 5. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 182 cm vagyok, 93 kg, és kockahasam van. Nem függ össze a magassággal. Amúgy pedig nem túl bonyolult művelet, diétára és mozgásra van szükség, természetesen egyszerre a kettőt. A zsíros kajákat mellőzd, ne nassolj. Főleg húst és zöldségeket egyél, de ne nagy mennyiségben, ne edd agyon magad. És a legfontosabb: naponta menj el 1-2, netán 3-4 órát biciklizni, vagy fél-1 órát futni. Igazán csak ezek hozzák le a hasról a felesleget, a hasizom-erősítő gyakorlatoktól nem tűnnek el a hurkák. Ha mondjuk leadtál már 4-5 kilót, kezdj el felülésezni. De különböző dőlésszögekben, hogy rendesen kidolgozd a kockáidat mindenhol, és ne csak felül látsszon. Ha mindent komolyan veszel, van önuralmad, és kellőképp kitartó vagy, meglesz az eredménye. Sok sikert.
2010. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az elsőnek teljessen igaza van de 3-4 óra bicajozás :D :D az vagy 50- 60 kilóméter is van szóval az inkább max 1 óra és mellette futás felülés elestleg konditerem. Amúgy ekkora súlyal mint te is lehet kocka hasad ne a kilókra adj a kocka hashoz biztos le kell adnod kilót mert szerintem olyan alkat vagy:D amúgy az első 182 cm hez 93 kiló az nem kicsit túl súly ha izom ha nem. Nem egy atletikus méret :D de mondjunk én is ilyen vagyok 186 és 93 de igen adj bele mindent.
2010. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok: Hát nem is hosszútávfutó vagyok, hanem testépítő-erőemelő. =)
2010. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor mondjuk választhatok két mód közül?:

3-4 óra biciklizés vagy fél-1 óra futás?


Én a futást jobban szeretném e tekintetben, mert fárasztóbb és szerintem hatásosabb.

2010. aug. 6. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Dieta,Aerob,Sulyzos
2010. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 178 magas vagyok 60 kiló, 15 éves. Nem vagyok valami nagy darab de vékony se (nincsenek kint a bordáim meg ilyenek)... Mindig sportoltam valamit (karate, kézilabda, tenisz). 1 hónapja járok kondizni, heti 3x és mindig csinálok felülést 100-150 db-ot. És már kockás a hasam. Lehet azért mert nincs rajtam egy deka felesleg se. De szerintem ha jól kigyúrod magad, diéta nélkül is lehet kockás hasad.
2010. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első amúgy nem megsérteni akartalak:D remélem nem sikerült az ellenkezője.
2010. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!