Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőni akarok, fehérjepor segíthet?

Nőni akarok, fehérjepor segíthet?

Figyelt kérdés

Mielőtt azt mondanád egyek többet, ennék én de sajnos sosincs annyi kaja itthon ami elég lenne. Saját testsúllyal elég sokat edzettem tavaly + előtte, most nyáron viszont alig. 18/65kg körül.


Köszi előre is.



2020. aug. 23. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért nincs otthon annyi ételed, de ha netán az anyagiak miatt, akkor vedd számításba, hogy ezek a porok nem a legolcsóbbak. Megfelelő táplálék mellett a fehérje beépülhetne az izomzatba, de ha nincs megfelelő kalória mennyiség, tehát kaja, akkor a fehérjeport fogja a tested eltüzelni a kalória helyett, és nem lesz mi beépüljön az izomzatba.
2020. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, van étel csak nem túl változatos, van amikor nehezen veszem rá magam arra is hogy egyek egyáltalán. Köszi!
2020. aug. 24. 13:21
 3/3 anonim válasza:
Nem a fehérjepor segít Nőni hanem egy TÖMEGNÖVELŐ étrend ami azt jelenti hogy a napi mozgásodhoz képest többet kell enned kb 500kcal -al. Ha ez nincs meg stagnálni fog a súlyod és/vagy lassabbban fog fentebb menni. Ha nincs otthon elég étel Éertelemszerűen venni kel ha anyagiak miatt nincs elég MINŐSÉGI étel akkor miért akarsz fehérjét venni mert az azért drágább mint 1kg bulgur. Ha ténlyeg nemtudod megoldani a változatos étrendet és hogy eleget egyél akkor de csak akkor a tömegnövelőket ajánlom. pl Scitec től a Jumbo vagy Genius Nutrition tól a tömegnövelőjük de legyenek cukormentesek. Hangsúlyozom fontos a változatos étrend mert ha nem az akkor nem egészséges.
2020. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!