Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon édesek számomra...

Nagyon nagyon édesek számomra ezek az ízesített fehérjeporok. Valami ötlete hogy vegyem el azt a nagyon édes ízt?

Figyelt kérdés
szeretem az ízesítetteket, de alig birom meginni, mert borzasztó édes nekem. Már sós mogyoróvajat kevertem bele, úgy még kb iható. Valakinek valami tippje rá?

2020. júl. 7. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam olyanról, aki zabkásába keveri a port. Talán úgy elviselhetőbb
2020. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de egyébként én is szívesen innék sós ízvilágú turmixokat. Pl. a beef protein porokat simán készíthetnék currys, bolognai ízesítéssel is:)
2020. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Muszáj utána még 1-2 falat kolbásszal vagy sonkával leöblítenem, mert nagyon édes az egész szám utána
2020. júl. 7. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele sokáig kávéval ittam, az valamennyire elvette az édes ízt.

Most a scitecnek van egy cukormentes fehérjepora, abból veszem a vaníliásat és eddig ez a legkibírhatóbb. Ezt meg tudom inni kávé nélkül is.

2020. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!