Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyorsan elérhetem álmaim alakját?

Gyorsan elérhetem álmaim alakját?

Figyelt kérdés
Abtronic X2-vel a konditermi edzés mellet,gyorsabban elérhetem álmaim alakját?Amúgy az abtronic nagyon hatásos mikor először felraktam 10percre mondjuk a mellemre másnapra teljesen izomlázas volt...
2010. aug. 4. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hááát ez rengeteg mindenen múlik! Például helyesen kell étkezned és edzened. A fejlődési idő mindenkinél más. Genetikádon múlik. De ne várd azt, hogy 1 hónap alatt eléred a kivánt alkatot! Az ideális forma elérése ÉVEK munkájába kerül!!! Erre jobb ha felkészülsz :)

Más: Ehez az Abtronic cucchoz nem értek, még nem próbáltam, de ezzel is úgy érsz el sikert, ha megfelelően étkezel!

2010. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az izomláz semmit sem jelent.Csak annyit hogy sokat mozgott az izom és felhalmozódott a tejsav.

Legjobb példa:ha 1 fél literes kólásüveget 100x felemelsz attól is izomlázad lesz de egyértelműen nem növel izmot.Erre csak a jó étrend és a kemény súlyzós edzés képes

2010. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!