Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem muszály tovább csinálnom?...

Nem muszály tovább csinálnom? (edzés)

Figyelt kérdés
Már teljesen elégedett vagyok a mostani kidolgozott testemmel.Nem szeretnék már jobban izmosodni,jól érzem magam a bőrömben.de...annyira az életem részévé vállt az edzés,hogy képtelen vagyok abba hagyni szeretem csinálni.És tudom ha abba hagynám egy idő után elkezdene leépülni az izom.Hogyan tudnám csupán szinten tartani magam?Mostantól csak szálkásító edzéseket csináljak?...Nem tudom ki van még ilyen cipőben,de biztos értelmes válaszokat kapok majd:)
2010. aug. 4. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért nem próbálsz meg még növelni picit a méreteiden ? Ha figyelsz az arányaidra csak jobb lehet ;)
2010. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csinálj mindent úgy ahogy eddig
2010. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, egyetlen egy dolgot kell tenned: megtalálni azt a kajamennyiséget, ami kevés ahhoz hogy tovább építsed az izmaidat, de elég ahhoz hogy a tested ne kezdjen el izmot leépíteni.

Az edzést semmiképp sem hagyhatod abba, mivel a szervezeted azonnal észreveszi hogy már nincs szüksége ekkora izomzathoz és igyekszik minél gyorsabban leépíteni a számára felesleges izomzatot.

2010. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
off: muszáj pontos j
2010. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igaz
2010. aug. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!