Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így jó? (szteroid kúra)

Ez így jó? (szteroid kúra)

Figyelt kérdés

Hétfő:Susta250, 1 ml

Szerda:Deca-durabolin, 1 ml

Péntek:Susta250, 1ml

2-3 héttel az utolsó szuri után 30napig napi 2 tabletta(reggel-este)Zitazonium

Proviron ha elkezdenék csöcsösödni.

Még az lenne a kérdés hogy hány hónapos/hetes legyen a kúra?


2010. aug. 3. 14:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:

Ahonnan az előbb másoltam 1 adagolási javaslat:



Felhasználási skálája rendkívül széles, a heti egyszeri beadástól akár a napi 1000mg-ig is elmennek egyes őrültek. Véleményem szerint az optimális heti adag 500mg. A Sustanont legalább hetente egyszer szokták injekciózni, de ez kinyúlhat akár 10-14 napra is. A testépítők és az erőemelők széleskörűen használják. Vannak olyanok, akik csupán minden 14. napon injekciózzák, de olyanok is akik napi 1000 mg-ot nyomnak belőle. A nagyobb adagokkal nem érnek el feltétlenül jobb eredményt, de a mellékhatások jobban mutatkoznak, úgyhogy nem szerencsés túlzásba vinni az adagolását. A 250-1000 mg/hetes adaggal jó eredményeket lehet elérni. Az általánosan használt adagja (és optimális) a heti 500 mg. 250 mg-ot akkor szoktak használni, ha kombinálják valamilyen (leginkább szájon át szedhető) szteroiddal.

Tömegnöveléshez Deca-Durabolinnal, Dianabollal (Napozim), Anadrollal kombinálják, de aki ennél minőségibb izmot szeretne építeni, az kombinálhatja Parabolannal, Winstrol Depottal (tablettával is lehet, de úgy kisebb hatás érhető el, mint az injekciózható változattal), Oxandrolonnal vagy Primobolannal.

2010. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 clint ***** válasza:

h4xOr lényegében igen, de tartalmaz fenilpropionátot is az isa sokáig a vérben van. És mint tudjuk ami a vérben van az hat.

Tehát agyba főbe szúrni minek? Igyis-úgyis csak egy szintig jut el a vérbe, és 3 nap után még az a szint igencsak a csúcson van.

2010. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam ilyet:D

Heti 1nél többször biztosan nem szúrnám. Decával így is elég dúrva androgén hatásai lesznek és a legenyhébb az lesz hogy a testó termelést kilövi teljesen

2010. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
bár én inkább maradok az általam felvázolt 1. kúránál
2010. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 clint ***** válasza:
ja igen emlékszem, a danabolnál. De ha egyszer szúrni akarsz az omnát válaszd ne a sustát. (jótanács)
2010. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
Hát szerintem inkább HGH ha már szuri lesz de azt csak akkor ha megnyerem a lottót
2010. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
Még a kérdéshez annyit hogy a decának szokása "tokozódni" is tehát nolvadex-et vegyél későbbre mert bármikor szükség lehet rá
2010. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 clint ***** válasza:

hgh a farkad, a kezed, a lábad is megnőhet tőle.

Ismerek valakit, akinek egy elefántormány lett a lába között.:D:D

2010. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D az sem rossz:D Akiket én ismerek és tolták azoknak komolyabb baja nem lett.Bár van 1 srác annak iszonyatosan felküldte az inzulinját meg elég sokat is szúrt=cukorbetegség:D
2010. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
ááááá winyón meg primobolanon kívül mást biztosan nem szúrnék be
2010. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!