Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így jó? (szteroid kúra)

Ez így jó? (szteroid kúra)

Figyelt kérdés

Hétfő:Susta250, 1 ml

Szerda:Deca-durabolin, 1 ml

Péntek:Susta250, 1ml

2-3 héttel az utolsó szuri után 30napig napi 2 tabletta(reggel-este)Zitazonium

Proviron ha elkezdenék csöcsösödni.

Még az lenne a kérdés hogy hány hónapos/hetes legyen a kúra?


2010. aug. 3. 14:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 clint ***** válasza:

hát ha a hatóanyagot kisporolják az is már hamisitás:D

A napoban a sárga dobozos az tiszta, a patikákban olyan VOLT mindig, sokat vettem románba a haveroknak. ezt:

[link]

a MÁSIK DOBOZOST PATIKÁBAN SOSEM LÁTTAM, PEDIG NEM EGY HELYEN VOLTAM ROMÁNBAN, RECEPTEL:d:d

2010. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
hamisítás de még mindíg jobb mintha valami szarral pótolnák vagy egyáltalán nem az lenne benne
2010. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 clint ***** válasza:

Na igen de valljuk be, sem te, sem én, sem a díler, sem a profi testépítők nem tudják, hogy így van e ez?

Ki a franc tudja mit raknak hozzá. Pl a hamis sustanonba, vagy propiba mit raknak???

2010. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:

igazából engem csak a hatás érdekel.Aki meg profi az azért szerintem olyan helyről kapja ami szinte biztosan jó.


Meg ugye néha 1-1 adagot amit elkapnak bevizsgálnak és ott szoktak érdekes dolgok kiderülni.Egyik fórumon láttam linkelve hogy mitomén milyen külföldi dealer cuccosát lefoglalták bevizsgálták.Majdnem az összes deca kamu volt.Meg még 1 csomó minden.Vagyis elvileg csak annyit vizsáltak hogy annyi anyag van e benne amennyi rá van írva.Az érdekes az volt hogy a winyók meg a primobolanok jók voltak


De azért azt mondom hogy az ilyen típusú hamisítás még mindíg jobb mint ha valami szeméttel cserélnék ki a hatóanyagot.Ugye nem mind1 hogy lenmagolaj vagy motorolaj

2010. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
Meghát inkább megpróbálok pozitívan hozzáállni mert mást nem tehetek:D
2010. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:

mivel a szusztában propionát van, ami gyorsan ürül, ezért én minden 3.nap tolnék egyet, független attól, hogy milyen nap van. deca az mehetne a kettő közé. provi az valószínű kelleni fog, jótékony hatása van kúra közbe is, bár nyilván nem olcsó 8-10 hétig napi kettőt enni. hcg-még jól jönne a kúra alatt is. minden héten 500 egység (valaki a kúra utáni 5000 egységet ajánlja 7 naponta). 8-10 hetesre szerintem mehet a ciklus.


[link]

2010. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 clint ***** válasza:

a testosteron propionát egy másik anyag, azt valóban 3 naponta érdemes, mert gyorsan ürül.

A sustanon 2 hétig is a vérben van, úgyhogy felesleges 3 naponta szúrni. A hcg meg ne menjen edzés alatt, azt hormonvisszaállitásra használják, mégis minek menne edzés alatt amikor külsőleg bevitt hormont viszel be???

2010. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
jó de a sustanonba is van propionát. NEm??
2010. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:

"A sustanon kisebb mértékben aromatizál, mint az enanthate vagy cypionat. Mivel propionatot tartalmaz, ezért már 1 nap múlva kifejti hatását, de a decanoate-tartalma miatt 3-4 hétig is hatékony marad a szervezetben."



Magyarul mindkettőtöknek igaza van

2010. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 clint ***** válasza:

kis mennyiség a többihez képest. A sustának nem az a legütősebb összetevője, ha az lenne jobban megérné csak propit használni.

A sustanon négykomponensü szteroid. 250 mg-ban mindössze 30 mg nyers propionát van. Emiatt kár 3 naponta szúrni, egyenesen hülyeség és pocsékolás. Max ha profi testépítő vagy és 3-4 kúrát is lenyomsz egy évben, mert akkor logikus, hogy több kell mindenből.

Az omnadren is négykomponensű szintén 30 mg propival, azt sem érdemes ilyen gyakran szúrni.

A decát pedig sztem felesleges külön bevinni.

Egyszerre beviszed és kész, ötfajta cuccot viszel be.

Ha egyszerre felszívod a susta-decát egy kemény kis szteroid koktélt kapsz.

30 mg propionát

60 mg fenilpropionát

60 mg dekaonát

60 mg isokaproanát

100 mg Nanadrolon

minek különválasztani?:)

2010. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!