Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így jó? (szteroid kúra)

Ez így jó? (szteroid kúra)

Figyelt kérdés

Hétfő:Susta250, 1 ml

Szerda:Deca-durabolin, 1 ml

Péntek:Susta250, 1ml

2-3 héttel az utolsó szuri után 30napig napi 2 tabletta(reggel-este)Zitazonium

Proviron ha elkezdenék csöcsösödni.

Még az lenne a kérdés hogy hány hónapos/hetes legyen a kúra?


2010. aug. 3. 14:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
Szerintem a provit inkább végig szedd mellé és ha pénzben úgy állsz winstrol sem ártana .Általában 8 hetes kúrákat érdemes csinálni.És a végére legyen pénzed HCG-ra mert az is kellhet.Hogy pontosan milyen szisztéma szerint kell megcsinálni a kúrát fingom sincs mert amikor én csináltam nem én raktam össze és nem is én szúrtam magamnak.De majd valaki megmondja azt ezt is.Igyál mellé sok vizet és 3-4g fehérje/tskg.Szép maradandó szaftot fog hozni
2010. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.Nekem azt mondták hogy HCG nemkell elég a Zitazonium:/
2010. aug. 3. 16:18
 3/72 anonim ***** válasza:
a zita annyira nem jó erre.Én mndíg tettem félre pénzt HCG-re (nem vettem meg előre mert drága és ki tudja hogy kell e)És ha éreztem hogy csökkent a libidóm a kúra után megvettem és elég hamar helyrerakott.A deca-szuszta meg nem 1 gyenge kúra.Inkább a HCG.A provit meg azért kell végig mert ha már csöcsöszödsz vagy érzed hogy érzékenyebb a melled akkor a provi már szart sem ér.Az arra jó hogy eleve gátolja az aromatizálódást.Ha már ösztrogénné alakult a cuccos arra már nem jó.Akkor nolvadex kell.
2010. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
És ugye a provi is enyhén anabolikus tehát csak segíti a fejlődésedet
2010. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz nekem adni egy szakértő elérhetőséget?(::
2010. aug. 3. 17:13
 6/72 anonim ***** válasza:
szerintem ebben a témában olyan nem nagyon van:D Olyanokkal beszélj akikben megbízol és tudod hogy már csináltak ilyen kúrát
2010. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
sok olyan ember van akiben megbízok de senki nemtolt még semmit:D
2010. aug. 3. 17:29
 8/72 A kérdező kommentje:
Mondjuk annak az embernek az email címét vagy valamit aki neked összedobta a kúrát.
2010. aug. 3. 18:15
 9/72 anonim ***** válasza:
Számítógépe sincs:DMár majdnem 40éves a forma csak láttam hogy ő is szúrja normális is megkértem hogy rakjon nekem össze 1 kúrát.Aztán meg a teremvezető beszúrta őket.De majd ha clint idetéved segíteni fog me ő vágja:D
2010. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi szépen.Akkor várom Clint-et:D
2010. aug. 3. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!