Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így jó? (szteroid kúra)

Ez így jó? (szteroid kúra)

Figyelt kérdés

Hétfő:Susta250, 1 ml

Szerda:Deca-durabolin, 1 ml

Péntek:Susta250, 1ml

2-3 héttel az utolsó szuri után 30napig napi 2 tabletta(reggel-este)Zitazonium

Proviron ha elkezdenék csöcsösödni.

Még az lenne a kérdés hogy hány hónapos/hetes legyen a kúra?


2010. aug. 3. 14:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
A többit amit leírtam az biztos így van(legalábbis az én szervezetemben így működött)Az adagolást tényleg nem tudom pontosan és hülyeséget meg nem akarok írni
2010. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. aug. 3. 19:57
 13/72 clint ***** válasza:

nna.

először is. Remélem nem egy 60 kilós gyerek vagy, aki beíratkozott egy terembe és így akar magára izmot felszedni, mert akkor maradsz akkora amekkora a koksztól leszel, tovább már nem fogsz fejlődni koksz nélkül soha!!

De tudom ugysem tudlak lebeszélni így inkább elmondom a frankót ne baszkuráld nagyon szét magad.


H4xornak igaza van a provironnal kapcsolatban, cucc mellé nyomd, csecsek, ragyák, tükörfej, nőies csini popsi elkerüléséért:D

A hcg nélkül bele se kezdj, ebben is egyetértek h4xorral, a zitazódium tesztóvisszaállitó legendája egyáltalán nem bizonyitott. Azt amugy le kellene írnod mennyi susta-deca van erre a kúrára, mert olyan 4 hcg-re be kell fizetned.

Ezenkívül clostybegit is menjen, az szépen visszaállitja a heréket (legalábbis nagyjából) és visszahozza az imádott reggeli pisztolycsőnövést is:D


Heti egy susta elég, ha első kúra akár 10 naponta is szúrhatod. A susta több mint két hétig kering a vérben nem lesz semmivel jobb ha 5 naponta szúród, csak annyival, hogy hamarább elfogy. Egyszerre a kettőt is szúrhatod. Menjen egy injekcióval a susta is és a deca is. De egyébként nem nagy jelentősége van, ha külön más napokon adod be, de a "profik" egy injekcióval adják be.

A provi meg akkor menjen mellette ne várd meg a csöcsöket és a zsíros segget, mert azt visszaalakítani nem lehet.

Elég napi egy tabletta, ha mégis csomósodik a melled, vagy érzékeny reggel is, este is vegyél be egyet.

Miután vége a kúrának, két héttel add be az első HCG-t.

Ez is úgy menjen mint a susta-deca, hetente. Zitazódium is menjen reggel este, vegyél kb egy hónapra valót.

A hcg elfogyása után kezded a clostylt szedni, egy hétig mindennap kettőt, reggel-este, aztán két hétig egyet este.

Ezzel vége is.

A kúra alatt menjen a fehérje iszonyat bőven, mert azt építi be. Ilyenkor jó a legolcsóbb is a porból. Zsírszegényen táplálkozz. A kúra után a fehérjéket told meg, BCAA és Glutamin porral, minden kajával vigyél be ezekből. Segít nagyjából őrizni az izmokat.

Ha valami nem vili akkor ugyis leírod, meg énis átolvasom, ha valamit rosszul írtam utólag javítom.

Amúgy nem mindenki így csinálja az utókúrát, de csak zitazódiumot szedni öngyilkosság és baromság. Egészségére aki így csinálja.

2010. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 A kérdező kommentje:

Megmondom az igazat.Kőkemény 65 kg vagyok, kicsit több mint 1 éve edzek(hihetetlen komolyan veszem, bármit képes vagyok feláldozni a cél érdekében.Az akarom hogy erről szóljon az életem.)Mindenem teljesen rendbe van: táplálkozás, alvás stb..

És avval is tisztában vagyok hogy kox nélkül nem lehetek kanibál sajna:/.

Tehát első kérdésem hogy 65 kg-osan tényleg ne koxoljak?!Mér másabb ez, mint ha 80 kg lennék de tiszta zsír.(Rajtam semmi zsír nincs, szép szálkás vagyok).

Szóval ha azt mondod hogy a kúra után csak koxal fogok tudni nőni akkor nem fogom nyomni.A többi kérdést majd utána ha "engedélyt"adsz rá hogy csináljam(:Ha esetleg dobsz 1 elérhetőséget(Email, msn, akár telefon) az jó lenne mert nem ez a szart írnám tele:D


Választ előre is köszi, és a mostanit is nagyon.


Üdv.

2010. aug. 4. 00:02
 15/72 clint ***** válasza:
elküldtem az emailedre az elérhetőségem.
2010. aug. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 clint ***** válasza:

azért csak annyit, hogy hátha okulnak mások is.

Én 95 kg-osan nyúltam szteroidhoz előszőr és azt is igen komoly infóval. Kb 100 kgra nőttem. Nos ez sok-sok éve volt.

Most kb 3 éve teljesen tisztán nyomom a test(sz)építést:d

105 kg vagyok, néha lefogyok 100-ra.

Szóval a tanulság.

Ha ti 65-70 kgosan kokszhoz nyúltok. Felhíztok 75 kgra, és akármilyen komoly táplálkozást iktattok be utána, akár jay cutler étrendjét is ehetitek, iszonyat lassan, vagy egyáltalán nem fog menni az izom tisztán. Ilyenkor jön a következő kúra, meg az azutáni stb... nem éri meg.

2010. aug. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:

Hát ha profi akar lenni a srác az megint más mert akkor úgyis folyamatosan nyomnia kell a cuccost.De még annyit hogy 1 éves múltal szerintem a deca-susta az nem sok 1 kicsit?:D


Én újrakezdő vagyok de kezdőként nézek magamra.1 anabol-stanozolol kúrát tervezek elsőnek.Aztán pár hónap szünet és ugyan ez csak anabol helyett danabol megint pár hónap csak akkor danabol-primobolan-stano.Akkor 1 hoszabb szünet és után majd a deca susi.Vagy ha úgy lesz pénzem deca-növi-winyó

2010. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 clint ***** válasza:

inkább az anabol helyett is danát szedj, vagy vegyél methandione-t.

Bizonyos forrásaim szerint hamisak a magyarországi anabol tabletták. A danabolt is meg kell vizsgálni mert a kék szív alakuban is 80% hamis ami magyarországon van.

2010. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
Az emberkém aki hozza Tóth Danitól veszi.Szerintem azzal nem lesz gond
2010. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
Meg hozott már másnak is és jó volt.Anabolt meg naposimot nem igazán hamisítják szerintem csak a hatóanyagot spórolják ki.Naponál még metiltesztóval szokták kipótolni azt azért nem akarom venni:D
2010. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!