Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leggyorsabban...

Hogy tudnám leggyorsabban szálkásítani a hasam? (kb 6 nap alatt) nagyon nagyon jó tanácsokat kérek :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Hát... anyukámnak volt ilyen fogyasztós öve... ami ilyen felül kék vászon, alul meg iylen nem légáteresztő vmi... én nekem motorozáskor meg szélben mindig fázika derekam és olyankor fáj, emg felvázok... aztán fogtam ezt az övet és mondom derékmelegítőnek használom motorozáshoz... szó mi szó, valahogy rajtammaradt edzés közben is, és úgy megizzadsz alatta:D nem hittem a szememnek... kb 1 hete szoktam benne edzeni és én úgylátom, hogy lement vmennyi a hasamról... pedig nagyonnem oylan alkat vagyok akinek fogyózni kéne, felül 4 kocka látszika hasamon, alul 2-t ki lehet tapintani de még mindig ott van rajta 1 pici hááj:D sztem egy ilyen fogyiöv sokasegít... bár 6 nap alatt:S
2010. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget :) de ha nincs pénzem ilyen izére?
2010. júl. 31. 14:28
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
6 nap alatt még a zsírleszívás sem segít!:D
2010. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok hályas B+ :D kockás a hasim, de van rajta egy icipici fölös amitől nem rajzolódik ki..azt akarom eltüntetni
2010. júl. 31. 14:53
 5/16 anonim ***** válasza:
akkor miért most gondolkodsz? miért nem akkor mikor meghíztál? vagy mikor lett volna időd lenyomni egy rendes diétát? komolyan nem értelek titeket... NE EGYÉL B+!
2010. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
te hülye vagy!!!! mondom h nem avgyok hályas!!! nem vagyok meghízva!!!! áááá inkább ne írj ide
2010. júl. 31. 15:19
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

"te hülye vagy!!!!"

Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. Gondolkozz 6 nap mire elég?

2010. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 clint ***** válasza:

MINDENNAP HASAZOL 2-3-SZOR ADDIG AMÍG NEM BÍROD, ÉS SEMMIT NEM FOGYASZTASZ CSAK FEHÉRJÉT ÉS ZÖLDSÉGET. íGY LEMEGY HAT NAP ALATT, FELTÉVE, HA TÉNYLEG NAGYON KEVÉS A ZSÍR.

SEMMI GYÜMÖLCS, SEMMI CUKOR, SEMMI SZÉNHIDRÁT, MÉG ÖSSZETETT SZÉNHIDRÁT SEM.

HAL, CSIRKEMELL PÁROLVA, TOJÁSFEHÉRLE, SZÓJAFEHÉRJETURMIX, TEJSAVÓ FEHÉRJE TURMIX, ÉS RENGETEG ZÖLDSÉG.

2010. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 31. 15:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg hasazás mellett kemény comb, hát, mell edzések... Mert ezek relatív nagyobb izomcsoportok
2010. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!