Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ilyen nagy izomlázam?

Miért van ilyen nagy izomlázam?

Figyelt kérdés

A héten kezdtem el gyúrni, kedden. Akkor volt egy hát edzés. szerdán futottam, de ez nem volt olyan nagy edzés. csütörtökön váll edzés volt. tegnap meg csináltam pár bipepsz gyakorlatot, nagyon kicsi súllyal.


Most érzem, hogy a nagy hátizmomban, bal oldalt nagy az izomláz. szinte már fáj. Miért és hogy tudom enyhíteni ?


[link]


2010. júl. 31. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szauna vagy masszőr!vagy vársz.
2010. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Izomlázra a mozgás segít;)
2010. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az úszás kilazítja a görcsbe állt izmokat.

Gyúrás előtt meg jobban melegíts be, utána pedig rendesen nyújts. Én egyszer jártam így, mint Te, csak a lábammal, alig tudtam menni utána. Fontos a bemelegítés és a nyújtás.

2010. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Deep Relief gél,és nyújts!!!

Ha rendesen bemelegítettél volna edzés elött és edzés után rendesen lenyújtottál volna nem lenne ekkora izomlázad alias ikragörcsöd...

2010. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!