Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebben az esetben javasolt a...

Ebben az esetben javasolt a fehérjepor szedése?

Figyelt kérdés

Szerintem túl kevés fehérjét viszek be. Vegetáriánus (csak húst nem eszem) vagyok, sajtot elég sokat eszem, de mióta megtudtam, hogy mennyi zsír van benne azóta próbálom mellőzni. Nincsen komolyabb étrendem, de egészségesen próbálok enni. Szeretnék kicsit izmosodni. Most, hogy karantén volt edzésvideók alapján edzettem, előtte jártam kondiba és most fogok menni ha már lehet. Javasoljátok, hogy elkezdjek vegán proteinport szedni? Sokan azzal ijesztgetnek, hogy pattanásos leszek tőle (hajlamos rá a bőröm) és a gyomrom se fogja bírni. nem tudom ezek igazak e


16/L



2020. máj. 13. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

nem hisze, hogy pattanásos lennél tőle vagy vagy a gyomrodnak valami baja lenne tőle.


egyébként zsírszegény joghurttal mi a baj?

2020. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem valami gyógyszer, hogy mellékhatásai lennének, hanem táplálék kiegészítő.
2020. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!