Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy bíztassam már magam?

Hogy bíztassam már magam?

Figyelt kérdés
Sok dolog van amit nem tudok meg csinálni inkább torna terén! Valahogy mindig fél órát gondolkodok pl a szaltón és a végére már nem merem! Pár hónapja parkourozok és ma pl egy falra nem bírtam fel menni és mindjárt arra gondoltam hogy feladom! Sose leszek rá képes! Hogy vegyem rá magam hogy egyszer úgy is meg tudom csinálni csak kitartás? Valami bölcs szavakkal segítenétek?
2010. júl. 28. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Peq-rAPCOl8



en ezt szoktam hallgatni a kosarmeccseim elott ;))

2010. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Képzeld el magad öregen és betegen, csontritkulással, agyvérzéssel, vagy bármi más durva betegséggel egy kórházi ágyban fekve mozdulatlanul. És gondolj arra, hogy ott végzed és azon fogsz gondolkodni, hogy leéltél egy unalmas és gyáva életet, és megfutamodtál olyan dolgokban, amit ezer más ember képes volt megtenni, de te nem, csak azért, mert gyáva voltál és halálod pillanatában sem vagy más, mint egy ember, akinek teljesen unalmas és hétköznapi élete volt... és szégyelld el magad, amiért fel akarod adni, azután próbáld meg.
2010. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek nagyon kösz! Szép videó és néztem több olyat! Nagyon sokat segíett :)...Második hát kicsit durvább de azt is köszönöm! :D
2010. aug. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!