Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki tudom most ebben az időszak...

Ki tudom most ebben az időszakban váltani a horgászengedélyt?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt nem hosszabbítottam meg az engedélyem, azóta nem is pecáztam.. és most belebolondulok, hogy a haverok járnak pecázni, én meg nem tudok. Hiányzik már egyszerűen. 3-4 éve, mindennap kint voltam a tónál. És most már kezdek megbolondulni, lejárok a tóhoz, hogy nézzem az embereket hogy horgásznak.😀

Szval, kitudom valahol váltani? Nógrád megyei vagyok.



2020. ápr. 27. 01:53
 1/1 Bencekemence válasza:
Szia, én nemrég beszéltem az ügyfélszolgálattal és azt mondták, hogy településenként változó, de lassan lehet vizsgázni. (Én is pályázom rá). Ha már megvan a vizsgád és tagságod is van, akkor csak állami jegyet kell venned, amit asszem mostmár neten keresztül is meglehet tenni, illetve a legtöbb hoegászboltban kapható. Asszem Hatvanban az egyik boltban lehet is kapni (Nézd el ha nincs igazam, csak a nagyszüleim nógrádiak) horgaszjegy.hu -n minden fent van! Szerintem váltani simán tudsz.
2020. ápr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!