Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a Power Protein...

Malaboy kérdése:

Szerintetek a Power Protein milyen?

Figyelt kérdés
Nyugi, nem amatőr vagyok, fél éve edzek, eddig tejsavót ettem, de szerintem ez jobban megéri, mivel 3 ajta fehérjét tartalmaz. Véleményeket Várok
2010. júl. 27. 22:48
1 2
 11/15 anonim válasza:

Srácok pont most gonolkoom rajta h kéne venni de nem igazán vágom h kéne szedni shop.builder-en azt olvastam h 25g egy adag és edzsésnapokon 2 pihenőkön 1 ilyen adag nem kevés ez?

+ Creatort ha szedhetnék mellé?

2012. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 clint ***** válasza:
mindig ugyanannyit egyél belőle, pihenőnapokon is kell a fehérje és sztem napi 3-4 adag is mehet belőle, a creator helyett a lególcsop kreatin por is jobb...
2012. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kb a 10. 4kg-os dobozt emésztem most. szerintem jó, és olcsó(!!), ilyenkor lehet belegondolni, hogy pl. a Scitec miért kerül 2-3x ennyibe, mikor tartalmilag gyakorlatilag megegyezik.
2013. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Vaniliásba nagyon jó én ilyen finom fehérjét még nem is ittam szerintem..
2015. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Melyikre gondoltatok a Powertrack Power Proteinre?
2016. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!