Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a Power Protein...

Malaboy kérdése:

Szerintetek a Power Protein milyen?

Figyelt kérdés
Nyugi, nem amatőr vagyok, fél éve edzek, eddig tejsavót ettem, de szerintem ez jobban megéri, mivel 3 ajta fehérjét tartalmaz. Véleményeket Várok
2010. júl. 27. 22:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
33%

Fél évvel még amatőrnek sem számítasz, mindegy mennyire jársz utánna, a tapasztalathoz idő kell, nem basztatásként írom, amugy lehetnél teljesen kezdő, a fehérje lételem, szóval nagy pro-nak nem kell hozzá lenni.

Épp ezért bajod biztos nem lesz semmi a PP-től,de mellé kell kreatin minimum, de aminosav is. Nélkülük sokat nem ér.

Szerintem vegyél Jumbo-t, ha zsíros vagy (van hova építkezni) akkor Jumbo Professionalt. Azt csak enni kell a többit ők megoldják.

2010. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó fehérje , tapasztalat ;) itt a polcomon a 2.vödör :D
2010. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 clint ***** válasza:
60%

Nagyon jó fehérje. HAsználd bátran.

Nincs szükség hozzá aminora, tökéletesen tartalmazza azokat az aminokat amik vannak egy tejsavóban.

2010. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

23:09

ha a kérdező nem is tapasztalt te sem igazán.

Minek kéne aminosav a fehérjéhez??? Egy 50 grammos fehérjeturmix olyan 70-80 aminosav tablettát foglal magába kb.

Kreatin meg totál más dolog, a jumbohóz meg nem is szólok.

A scitec egy magyarországon népszerü márka, de imádják bereklámozni magukat, hogy ők szuper modern mindennel rendelkeznek, csakhogy a zabpehelyjel feltúrbózott kakit megvedd ami nekik rohadt olcsón kijön.

A másik meg, érdekes a milliószor nagyobb cégek miért nem csinálnak zabpelyhes tömegnövelőt, ha ennyire jó?

Na mindegy.

A protein power jó fehérje, olcsó is, és nem kell félni attól, hogy szójával van tele. Hallod én majdnem 7 éve ezt eszem, azóta 100 kg felett vagyok bőven izomban.

2010. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 clint ***** válasza:

pontosan ugyanez a véleményem elöző!!

Jumbo-zabpehely-rostok-lassu emésztés

Ez az amire edzés után nincs szükség, de a reklám miatt sokan veszik.

2010. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ! Melyik íz finom ?
2010. júl. 28. 11:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Csoki Vanilia Eper kivételével..Citrom-túró milyen? fahéj? erdei?
2010. júl. 28. 11:05
 8/15 clint ***** válasza:

hát nekem az íze nem tetszik, csak a tartalma.

A csoki elég jó. Ezeket az új ízeket nem is kóstoltam, de citrom-túró nem lehet szar.

2010. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

vegyed csak, profik max megérzik a különbséget.

Fahéjas finom pl

2011. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 balazs00xx ***** válasza:

Citrom túró nem rossz :)

3 dl tejben 40 grammot oldok és íígy fini:)


és a tartalma is rendben van , van olyan simán mint egy scitec fehérje méghozzá fél áron!!

2012. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!