Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a csökkenő...

Mi a véleményetek a csökkenő piramisról mellezésnél?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó,érdekel a véleményetek.
2010. júl. 27. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

én még csak az emelkedő piramist használtam mert annak látom értelmét.

ez kicsit hülyén hangzik h csökkenő hiszen mindenképp növekvő szakasszal kezded csak az után lehet visszamenni.

pl.rúd,50,80,90,95,100,102.5 ezt szoktam végezni sima piramisba

ez csökkenőbe kb ilyen lenne rúd,60,95,90,80,70...az értékek természetesen kg-ban vannak ismétlés számot lusta leszek hozzá írni. Értelmesebb dolog lenne normális irányba végezni a piramisozást és a végén vetkőző sorozatokkal sokkolni a tested

2010. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor van értelme, ha az erődet akarod kipróbálni, vagy erősödni akarsz, amúgy nem látom különösebb értelmét. Elvileg az a legjobb, ha minden izomrostodat bevonod a munkába, amit növekvő terheléssel érhetsz el. Ha egyből szétterheled, utána csökkented a terhelést, akkor annak nem sok értelmét látom.
2010. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 2 edzőpartnerrel szoktam,akik fokozatosan szedik le a rúdról súlyokat.Eközben nem teszem le a rudat.Nekem nagyon bejött.
2010. júl. 28. 00:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!