Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka Van 5 perced?...

Rubint Réka Van 5 perced? Tornájával fogyni is lehet vagy csak erősíteni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezek abszolút semmire nem jók.De ez csak egyéni vélemény
2010. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát napi 5-10 perc tornával nem lehet fogyni. Max. egy kicsit formásodni, ha mindennap csinálod, de egy idő után akkor is emelni kellene a nehézségen,meg az időn is.
2010. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez nem 5 perc torna..min.20 perc és még ismételni is kell ha bírod legalább 2x v. 3x...
2010. júl. 26. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én minden nap tornázok rá, már két hete (ami tudom h nem sok még) de már a hasam kezd izmosodni, és a combom is vékonyabb, de persze diéta nélkül mit sem ér, és mellette járok futni vagy kerékpározni (mikor melyik).
2010. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már 50 feletti nö vagyok, kezdetben 15 kg túlsúllyal kezdtem ezeket a videókat csinálni (elötte már 15 éve semmilyen sportot nem csináltam), és pár hónap alatt igen látványos eredményt értem el. Eleinte egyetlen sorozatot sem tudtam végigtornázni, de egy hónap alatt elértem azt, hogy egy-egy videót rendesen végig birtam. Most majdnem 10 kg-mal vagyok könnyebb és 10 évvel fiatalabbnak látszom ismerösök szerint is. (A derekam 10 cm-rel, a combom 6-tal, a csipöm 12-vel lett vekonyabb, és egyszerüen formásabb). Persze nem olyan "vágómarha-izmosat" kell elképzelni, mint a testépitöknek, de az szerintem kimondottan gusztustalan is.


Szóval én csak javasolni tudom - nekem úgy jött be a legjobban, ha minden másnap csináltam egy-egy sorozatot.


Sok sikert kivánok neked is.

2010. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönön szépen a válaszokat! Rajtam csak 5kg felesleg van, de azt le szeretném mindenképp adni és visszanyerni a régi formámat..
2010. júl. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!