Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlanáto...

Milyen küzdősportot ajánlanátok egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 07:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én mindig azon a véleményen voltam hogy a küzdősport férfiaknak való nem kislányoknak
2010. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok és erre járok : thai box. szeretem
2010. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

az a sose hátrálj megből volt és abban MCcarty nem boxot használt hanem MMA-t elvileg


és szerintem shaolin Kung Fu az egyik legjobb választás

2010. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
a capuiera v mi... semmire nem jó csak arra, ha a kezeddel támaszkodsz majd lesz egy szép csont kinövős a csuklódon^^
2010. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

a capoeira nem küzdősport, alapból egymáshoz sem értek, emellett viszont marha buli, ahogy mindenki körbeállja azt a kettőt, aki ép csinálja, biztatja őket, zenélnek, szóval szerintem marha hangulatos, meg jópofa is a dolog, csak persze nem küzdősport. Szóval ha küzdősportot keresel, akkor nem ez.


A shaolin kung fu megint marha jó, más szempontból, de szintén nem küzdősport. Harcművészet, szóval ha elmész valahova tanulni shaolin kung fut, akkor ott arra megy majd az edzés, hogy szépen kialakítsák a mozgásodat, a szellemedet, de küzdeni ott se fogtok sokat.

2010. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
sztem sem való egy lányhoz küzdősport... táncolj inkább, ha mozogni akarsz, vagy túrázz, meg még sokminden van! mért pont a verekedés...
2010. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Kick-box egyértelműen legjobb
2010. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
a capoeira harcművészet, csak olyan ítélkezzen, aki már próbálta, vagy harcolt !!JÓL KÉPZETT!! capoeirás ellen... egy kis kedvcsináló: http://www.youtube.com/watch?v=e0KfQE2-ZqA
2010. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

egy olyan rugástól nem esik össze senki :D

én 6 éve thaiboxolok, miközben jött volna a szaros pörgő rugásával szemben úgy megtérdelem hogy ottmarad :P

2010. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
de nagyképű tetszik lenni :) 13 éve küzdősportokkal és harcművészetekkel foglalkozom, abból 2 éve capoeira, és hidd el hatékony tud lenni... hogy mit csinálNÁL az mindig megvan, de áhh... szájfighter :D
2010. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!