Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nincs kedvem tovább...

Miért nincs kedvem tovább folytatni azt a kis "mozgást" amit elkezdtem?

Figyelt kérdés

Szóval ocsortány módon dagadt vagyok, tényeg, undort keltő módon. Hánynom kellene ha tükörbe nézek (pedig nem hányok). Egész nap itthon vagyok , -pár hét és talán felvesznek teherautó sofőrnek,- kitaláltam, mivel tényleg annyit mozgok, hogy kimegyek a postaládához meg a géptől wc-re, hogy szobabiciklizek 15 percet meg megpróbálok földről felkelni , esetleg ha bírok gugolok 10-et.


3 napig csináltam, már 4 napja, hogy nem. Egyszerűen értelmetlennek találom. Pl. lépcsőzni sem bírok, sétálni lihegés nélkül alig.. teszem hozzá soha nem cigiztem mert mindig drága volt, inkább vettem 2 tábla csokit.


130 kiló és 174 kg vagyok és 21 éves.


2020. jan. 29. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na ugyan olyan vagy, mint en voltam, en is cigi helyett inkabb csokit vettem... :D

En 26 évesen ertem el a 135kg ot... az a baj, hogy a nagy zsírtömeg es az keves mozgas azt eri el, hogy bizony a kortizol hormon lesz a legtöbb a szervezetedben... ez a stressz hormon, ez okozza a kedvetlenéget, levertséget, lustaságot mindent...

Sajnos az eleje mocsok nehéz, es kell valami tuti motiváció...

A teherautó sofőrködés pedig még ronthat is a dolgokon... mivel ott nagyonkönnyű rossz tarsaságba kerülnibilyen téren... majd 10 évet kamionoztam... szóval tudom...

Pihenőkben rendszetesek az italozasok, kajálások, zűlések... sajnos ezeket a helyeket és embereket messzire el kell kerülni ha változtatni akarsz magadon... de ugyanakkor könnyebbé is teszi bizonyos szinten... mivel volt nem is egyszer, hogy pl ausztriában ragadtam hetvegére, úgyhogy megmásztam szombat vasárnap 2 túristaútvonalas csúcsot... persze ilyenkor nagy rizikó, hol hagyod a teherautót... de ebbe is bele lehet tanulni...

Szóval azert nem vagy jépes mozogni, mert ez egy új + stresszhatás, es a bekényelmesedett szervezeted próbál kezzel labbal védekezni, hogy ne kínozd... sajnos ez agyban dől el... ha változni akarsz, akkor le kell küzdened... kb 95kg voltam, mikor a fogyni akarást lecserélte egy valódi mozgásvágy, és muszály helyett elkezdtem vágyni is a mozgásra.

2020. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
35/F 78kg.
2020. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Engem nem nagyon fenyeget a társaság, kb. 2 hónapja vagy 3 a szüleimen kívül senkivel sem beszéltem csak köszöntem, meg ha kellett a kötelezők "hogy vagy". Néha sőt többnyire csak nézek ki a fejemből, észre sem veszem, hogy már este 11 van, aztán ennyi is a nap. Engem nem fognak tudni azzal szivatni, hogy várakozzak.

Sajna az alkohol nem hat rám, csak vizet iszok abból is keveset. Állítólag az alkeszok fogynak rendesen, bár ezt a cigizőkre is mondják, de ha az az ára, hogy támogassam vele az államot jövedékiadó formájában akkor kihagyom, csokin meg legalább ott a cuki tehénke, nem valami fekete tüdő.

2020. jan. 29. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nagyon sok dagadt dohányzó alkoholista sofőrt ismerek.

Pihenőkbe meg muszály leaz megallnod, ott meg a tarsaság sajnos adott... ha esetleg mész franciaország -anglia felé, ott meg kellbis haverkodni a többiekkel, sokat segíthet, ha szolnak, hogy látták ahogy bemásznak a rakteredbe, de soszor segítenek is kiparancsolnibőket... főleg a lengyelek meg az ukranok... na azok faxa gyerekek.

2020. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!