Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb 4 hóapja nem kondizok és...

Yayoy kérdése:

Kb 4 hóapja nem kondizok és volt még 1 mandulaműtétem is tehát eléggé le vagyok gyengülve hogy lehetnék minél hamarabb formában ha heti 5 vagy 3 napot edzek persze nem sokáig max 2-3 hétig?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd ott ahol abbahagytad
2010. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló válaszolót interneten keresztül nagyon is tisztelem, mert adott már pár jó tanácsot eddig. De ezzel most sajnos nem tudok egyetérteni. Nekem volt egy nagyon komoly sérülésem, 6 hónapot kellett kihagynom. 2 hete kezdtem el, és én is ott szerettem volna folytatni, ahol abbahagytam. Ezalatt a 2 hét alatt összesen 10x voltam a konditeremben, minden alkalommal 2 órát végigedzettem, rendes edzésterv alapján, az étkezésre is figyelve, és sajnos még mindig nem vagyok abban a formában, amelyikben 6 hónapja voltam. Tehát azt tudnám ajánlani, hogy szoktasd vissza magad, és fokozatosan terheld az izmaidat addig, amíg el nem jutsz a régi formádig.
2010. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs rosszul fogalmaztam az edzéstervre gondoltam,hogy maradhat.Azért 1 mandulaműtét nem olyan vészes a heti 5 nap meg alapból nem ajánlott.Innen opcionáls hogy a heti 3-4 nap.4. nap viszonz csak átmozgató vagy kardió.Kisebb súlyokkal a kihagyás miatt de hamar vissza fogsz tudni állni.

Elnézést hogy nem fogalmaztam konkrétan

2010. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg azért 1 mandulaműtét szerintem nem olyan dolog hogy hónapokat kelljen kihagyni miatta.6 hónap persze más.Nekem több mint 3 év kihagyás volt.Hát amikor utoljára voltam teremben 140kiló lazán ment.Most amikor visszamentem 40-50!!! kiló is nehézkes volt.
2010. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előttem szólónak mondanám,hogy az igen komoly visszaesés......ott vminek történnie kellett a szervezetedbe..ellopták az izmaidat,amíg aludtál,vagy mi?
2010. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-4 év az nagyon sok:D95 kilóról vissza 60ra.Amúgy meg egyszerűen nem edzettem nem mozogtam és szinte semmit sem ettem.Szaknyelven:bekockultam
2010. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bekockultál:D:D:D:D így érthető:D
2010. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jobban leépít mint a kannásbor!:D
2010. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 6 hónapot kellett kihagynom.Előtte 5-6-os sorozatokat csináltam,most az első pár hétben 3-4-eseket.

Másfél 2 hónap alatt visszarázódsz.3 nap elég az elején.

2010. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Thx am nem a mutet miatt hagytam ki annyit oszt jott a mutet dietas kaják stb.
2010. júl. 20. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!