Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe szeretnék járni,...

Konditerembe szeretnék járni, mert dagadt vagyok. Nekem egy kezdő edzéstervet írni?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem, hatalmas maradt a hasam. 10 kilót szeretnék fogyni. Nagyon hamar kifáradok.:/
2010. júl. 16. 17:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
52%

Érdemes ezt elolvasnod:

[link]

nem edzésterv hanem koncepció, sokat segíthet. Ezenfelül itt van még egy link ami megint nem edzésterv:

[link]

Tudom, hogy edzéstervet vártál viszont úgy gondolom, ha ezeket elolvasod képes leszel saját magadnak egy személyre szabott edzéstervet készíteni. Ha elolvastad és megtervezted akkor írd be ide a kérdésbe és megbeszéljük min kell változtatni.

2010. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most gyerekezek, de még ma megnézem.
2010. júl. 16. 18:08
 3/41 A kérdező kommentje:

Hű!

Ez érdekes volt! Nem akartam fogyózni... Meg nem hiszem, hogy számolgatni fogom a kalóriákat. Azért nagyjából utánanézek, hogy legalább fogalmam legyen róla, miből mennyit ehetnék.

Az edzéstervet elkezdeni sem tudom, de majd akkor keresek valamit, és átalakítom.

Köszi, sokat segítettél! Az elhatározás megvan, csak összevissza csinálok mindent, nincs egy séma... Egyelőre.:)

2010. júl. 17. 00:19
 4/41 A kérdező kommentje:

Ez jó szerinted?

[link]

2010. júl. 17. 12:08
 5/41 anonim ***** válasza:
Nem rossz, viszont tennék be állandó sebességű mozgást például biciklit. Amit kivennék: oldalemelés állva, tricepsz csigán, vádli ülve, lábnyújtás. Ezeket vedd ki és tegyél be futást első napra második napra biciklit. Minden 3. napod legyen pihenőnap! Futással óvatosan, inkább csak kocogj mint fuss.
2010. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Jah tényleg és igyál sok folyadékot főleg ilyen melegben! :)
2010. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon aranyos vagy!

Sajnos futni nem tudok, akkora a mellem, mint egy görögdinnye... Izé, kettő.:D Ahelyett valami? Lehetőleg olyan, amihez nem kell utcára menni.

2010. júl. 17. 15:12
 8/41 A kérdező kommentje:

Ja, sok folyadékot iszom alapból.

És képzeld, számolom a kalóriákat! El sem hiszem...:)

2010. júl. 17. 15:13
 9/41 anonim ***** válasza:

:D számold is mert úgy van igazán értelme csak. Futás helyett... árnyékolás? boxolók szokták csinálni. http://www.youtube.com/watch?v=ZUJDKUDI0cY hidd el ez is letudja szívni az ember energiáit :) Bár itt is hátráltató tényező a nagy mell szóval csak óvatosan, inkább több ideig csináld kisebb erőbedobással! Akkor lehet pl lépcsőgép bár annak nem vagyok híve, vagy úszás? Talán ez lenne a legjobb, de ha végképp nem tudod mit csinálj rakj be ide is biciklit, bár nem a legjobb egymás után két nap kerózni de ha ésszel csinálod akkor túlélhető egy kezdő számára is.


egy kis olvasmány ha van időd a pici mellett:

[link]

viszont csak okosan! :P

2010. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Na, mára is végeztem.:) Itthon felejtettem a papírt, úgyhogy improvizáltam. Jó fáradt vagyok...

Úszni nem tudok, azt az árnyékizét a saját szájízem szerintire formáltam és 2 sorozat között bohóckodtam.:) Nem tudom, hogy így ér-e valamit,,,

Lenne még egy kérdésem, nyújtani minden sorozat után kell? Mit csináljak a pihegőidőmben?

Bocs, de tényleg kezdő vagyok.

2010. júl. 17. 23:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!