Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A párom elveheti tőlem a...

A párom elveheti tőlem a gyereket? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Már nyolc éve élek együtt a párommal, (nem vagyunk házasok) van egy négy éves kisfiunk. Megromlott a kapcsolatunk ezért szeretném őt elhagyni. Viszont amikor ezt megmondtam neki, megfenyegetett, hogy akkor elveszi tőlem a gyereket, mert nekem jelenleg nincs jövedelmem. Emiatt neki itélnék a gyereket? Köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 7. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Bizony kéne meló. Javarészt az anyának ítéik a gyereket, de így nem hiszem, hogy megkapnád. Csak a gyerektartásból képtelenség lenne nevelni egy gyereket.
2019. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Jövedelem nélkül elég sanszos. Pláne, ha neki van ingatlana.
2019. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
4%
Nagyon súlyos nevelési problémának kell lennie, hogy elvehesse Tőled a kisfiadat. Én is átéltem ugyanezt, légy erős, ha nem működik lépj ki. Ha meg nincs jövedelmed kérj asszonytartást! :) a lényeg, hogy menj bíróságra mielőbb, a szülői felügyeleti jog miatt, hogy Te legyél a hivatalos gyám. Ott majd megítélik a gyerektartast is,amit köteles lesz fizetni.
2019. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
41%
És keress gyorsan munkát!!!
2019. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nincs ingatlana, albérletben lakunk együtt az én szüleimmel, amit közösen fizetnek (fele-fele arányban) a párommal.
2019. ápr. 7. 17:36
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
Csak a jövedelem miatt nem. Családipótlék, gyerektartas, FHT -maris van jövedelem.
2019. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Albérletben a te szüleiddel? Ez ám a felelos gyermekvallalas....
2019. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
86%
Miért kapna asszonytartast? 4 evés a gyerek eltud menni dolgozni. Bocsi de sajnos ez így van. Kitartást
2019. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

3!


Te hol élsz? Először is asszonytartas ugyan mi a jó egert járna neki? Masodszor egy gyereknek, akinek élnek a szülei és az egyiknél les h elhelyezve, mégis minek kellene gyám ?

2019. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Pár hónapja nincs munkám, mert most tettem le egy szakmát és már munkát keresek. Akkor azt mondjátok, ha lesz munkám akkor már szinte biztos, hogy nekem ítélik a gyereket?
2019. ápr. 7. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!