Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen állampolgár lesz a gyerek?

Milyen állampolgár lesz a gyerek?

Figyelt kérdés
Magyar állampolgár vagyok a párom román állampolgár a babánk Magyarországon születik, milyen állampolgár lesz a gyerek?
2018. dec. 11. 13:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon sok eszed lehet, hogy úgy csináltatod fel magad valakivel, hogy ennyire alap dolgokkal sem vagy tisztában. Azt persze tudtátok, mit és melyik lyukba kell tenni.
2018. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Argentín.
2018. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
22%
Mivel Magyarországon születik,magyar.
2018. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen tudtuk hova kell tenni, amúgy mind kettöbe szoktuk ide is oda is el sem hiszed milyen jo :)) De a kérdést értelmezd ne a szexuális életünkbe turkálj, ha normális válaszod nincs akkor lehet tovább menni, eltudom képzelni mekkora paraszt bunkó ember lehetsz csak úgy virít rolla, de nem baj akad pár ilyen mint te :))
2018. dec. 11. 13:59
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Magyar ES roman, mivel a szulei allampolgarsagat kapja, nem az szamit hogy hol szuletik hanem hogy kitol. Keves olyan orszag van ahol az a teny hogy ott szuletik mar eleg az allampolgarsaghoz, pl USA, de Europaban gyakorlatilag egy sincs.
2018. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kértük a kettős állampolgárságot. elmeletileg ebben a helyzetben van rá lehetőség,

mivel az apa román én magyar, együtt élünk 5eve nem vagyunk házasok, de az ö nevén van a gyerek!

2018. dec. 11. 14:03
 7/20 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam,nem attól függ hol születik, hanem a szülők után kapja,de mégis magyar állampolgár lett.
2018. dec. 11. 14:05
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
magyar állampolgárság a szülőtől öröklődik, nem a születés helye határozza meg. román nem tudom, hogy működik. de magyar állampolgársága minimum lesz
2018. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Rolla
2018. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Elvileg kettős állampolgár,lagalabbis így mondták a hivatalba, de papíron mégsem :))
2018. dec. 11. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!