Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet jogi következménye, ha...

Lehet jogi következménye, ha szétküldöm a képeit?

Figyelt kérdés
Barátom lebukott, hogy megcsalt. Találtam a beszélgetéseikben képeket is, amiken a lány csupasz alfele, feneke vannak. Bosszúból akarom szétküldeni ezeket a képeket a vőlegényének vagy az apjának, anyjának akik annyira büszkék rá, vagy csak simán az ismerőseinek. Lehet jogi következménye?
2018. dec. 1. 11:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Legyen már tartásod. Neked attól mivel lesz jobb, ha szétküldöd? Szerintem magadból csinálsz hülyét. Hagyd ott, ennyit kell tenned.
2018. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
62%
Lehet jogi következménye is, de leginkább magadat ásod el minden jóérzésű ismerősöd előtt. Minek lemenni kutyába, ha emelt fővel is kiléphetsz ebből a helyzetből?
2018. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Igen, lehet jogi következménye.

De más kérdés, hogy ha elküldöd a vőlegényének, nem az lesz az elsö gondolata, hogy feljelent.

2018. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg csak ennyire futja, ettől lesz jobb az életed? Mi köze ehhez a lánynak? A barátod nem kellett hozzá?
2018. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Először küldd be napiszarra, aztán a linket már küldheted tovább mindenkinek, jogi következmény nélkül.
2018. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
80%

így van, neked elsősorban a gerinctelen pasidon kéne bosszút állni.


nem a csóré valagú lány ígért neked hűséget, hanem a barátod, és elárult, átvert.


őt viszont vígan megszívathatod.


kedves szülőknek, közös barátoknak szépen meséld el, h. miket tett veled.


a nő vőlegényének pedig képek nélkül is elmondhatod, h. mi történt, mert hátha ezek után nem lesz kedve elvenni.


megemlítheted neki, h. van egy ilyen fotó a birtokodban, de ne mutasd meg neki, csak ha kéri.


onnantól kezdve nincs jogi macera.


soha nem értettem azokat a nőket, akik a harmadik félre fújnak, és nem a megcsaló, szrházi pasijukra haragszanak elsősorban.


magadat égeted be,ha a nőt kéred számon csak.

2018. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, sosem tudhatod, hogy kinek meddig ér el a keze. Nem mindenki fordul jogi szervekhez, ha meg akarja torolni a sérelmeit, és nem akarok egy árokparton ébredni törött bordákkal, egy kicsinyes bosszú miatt. Tiltanám őket mindenhonnan és továbblépnék.
2018. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A pasim is terrorizáltam még bírtam.

Nekem annyiból jó, hogy megalázom úgy ahogy ő is engem. Tudom hogy ketten kellettek a dologhoz, de nem egy idegen a lány, nap mint nap találkozok vele, nem tudom még csak elfelejteni se. Nagyon jól ismert minket, tudta mióta vagyunk együtt, családot terveztünk stb.

2018. dec. 1. 11:45
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:

Lehet jogi következménye.

Már önmagában annak is, hogy "találtál a beszélgetéseikben" valamit, a képeknek a letöltésének, továbbításának szintén.

Értem én, hogy bosszút állnál, de az nem fog semmit változtatni azon, hogy megcsaltak.

2018. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

"A pasim is terrorizáltam még bírtam. Nekem annyiból jó, hogy megalázom úgy ahogy ő is engem."


Ez egy szado-mazo kapcsolat? Ha ilyen jól megy, miért mennétek szét?

2018. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!