Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fogdostak már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fogdostak már meg titeket valahol? Utcán, tömegközlekedésen, vagy bárhol? Értem itt azt, hogy idegen ember. Lett valami következménye? Feljelentés, vagy esetleg megütöttétek a férfit.

Figyelt kérdés
Kort is kérnék.

#magány #gyűlölet #társekeresési probléma
2018. júl. 28. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Volt már hogy a buszon izomból belemarkoltak a seggembe. Gyomorszájjon vágtam, és leszálltam.
2018. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ja és 31 vagyok.
2018. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, télen hosszú kabátban vártam a buszt, és mögöttem aki elhaladt rámarkolt a fenekemre majd ment tovább. Eléggé megszeppentem úgyhogy csak előrébb léptem egyet... Kb 17-18 voltam akkor.
2018. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Alamnyultak buszon,tini voltam,lesokkolt a dolog,semmit sem tettem. Meg egyszer amikor pultos voltam beleharapott a mellembe az egyik reszeg, emlekeim szerint kepen toroltem.
2018. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsére még nem. De igyekszem nem csak a szerencsére bízni magam, folyton nézem a környezetemet és az utóbbi időben leszoktam arról is, hogy fülhallgatóval utazzak. Nézem az embereket, próbálom kiszűrni a gyanús alakokat, nézem kitől lehet segítséget kérni, hol a vészjelző, kijárat, ilyesmik. Egy ideje már sokkal éberebb vagyok, hogy ha egyszer baj lesz ne érjen teljesen felkészületlenül.
2018. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
83% szép volt az esti mese, köszönjük.
2018. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Asszem 19 eves voltam a baratnommel vartunk a villamosra, es amig varakoztunk ott volt egy pasi akivel szemeztunk. Odajott, ramnezett, azt mondta szia es megcsokolt. Nem volt eroszakos vagy ilyesmi, csak megcsokolt es addig csokoloztunk amig megjott a villamos. Eldontottem h nem szallok fel, mondta h szia es odaadta a nevjegyet amit kidobtam (nem tudom miert). Szuper elmeny volt csak a baratnom nem hitte el h nem ismerjuk egymast.


16 voltam anyuekkal Romaban, es egy pasi racsapott a fenekemre, megijedtem, apu meglatta es leutotte a pasit,


36/N

2018. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Villamoson hozzám nyomta a farkát egy csávó hátulról.Amikor odébb mentem, jött utánam. Mikor megelégeltem, hátra léptem egyet a lábára. Tűsarkúban voltam :) ez tavaly nyáron történt,21 éves voltam akkor.
2018. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Buszon ültem, egymás mellett volt 3 ülés, mivel végállomásig mentem kezdőállomástól, ezért legbelülre ültem. Szerencsére két valamennyire ittas ember ült mellém (nappal), a hozzám közelebbi énekelt nekem időnként (úgy tettem, mintha észre sem venném), meg mondogatta ,hogy milyen jó nő vagyok ,meg ilyesmi, aztán próbálta simohatni a combom, de szerencsére a haverja megfogta, és helyet cserélt vele.

17 voltam, lesokkolt, utána mikor leszálltam megalázva éreztem magam, és elsírtam magam.

2018. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Én szégyenlem magam férfi társaim miatt.... Szörnyű, akasztófára küldeném az ilyeneket.
2018. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!